Wpis z mikrobloga

@OfficeLady: to, że mówiła, że "plus VAT" tylko wtedy kiedy będziecie chciały FV, to w wolnym tłumaczeniu znaczy "no prowizja tyle i tyle plus vat, chyba, że bez fakturki, czyli na lewo i ja nie odprowadzam wtedy podatku, to bez vatu ofkors". Więc normalne, że nie wpisała w umowie, że robi skarbówkę w #!$%@? :)
@OfficeLady: +vat oznacza, że do wynegocjowanej sumy musisz doliczyć dodatkowo 23%. Polecam umówić się na konkretną kwotę do zapłaty, żeby nie było niejasności.
Generalnie FV to jedyny sposób rozliczenia z agencją - oni wystawiają ci fakturę, a ty płacisz przelewem/gotówką, jak chcesz. Jeżeli została zaproponowana ci opcja bez faktury, to znaczy, że wy zapłacicie mniej, a pośrednik zarobi więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z pominięciem podatku i
@Piotrek00: @drobna_elektryka: Dziekuje wam bardzo za pomoc! Teraz juz rozumiem. Myślę jednak ze z fv bedzie bezpieczniej, bo niby skąd mam pewnosc, ze za jakis czas agencja nie odezwie sie z nakazem zapłaty.. a ja z natury nie ufam obcym ludziom. Ogolnie agencje w ogole nie budza zaufania. Pewnie to oświadczenie nie będzie mialo żadnej mocy prawnej w przypadku problemów