Wpis z mikrobloga

W poprzednim wpisie pochwaliłem się o zrealizowanym marzeniu - zakupie motocykla żużlowego.

Teraz czas pochwalić się rezultatami. Udało mi się odjechać dwa treningi na torze Kolejarza Rawicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrażenia niesamowite, coś nawet udało się poślizgać na łukach, frajda i adrenalina na najwyższym poziomie!
Wrzucam dopiero teraz, gdyż na kilkanaście minut zabawy przypada kilka godzin w warsztacie: rozkręcenia, czyszczenia i ponownego złożenia motocykla.
Więcej zdjęć w komentarzach :)

Nie rezygnujcie ze swoich marzeń. Nawet jeżeli są tak absurdalne jak wrrr jazda w lewo czy mieszkanie na wieży ciśnień #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozwolę sobie zawołać plusujących poprzedni wpis a dla zainteresowanych tematem zakładam tag #mirekzuzlowiec
Postaram się podzielić tam kilkoma ciekawostkami oraz przybliżyć ten sport "od kuchni"

#motocykle #motoryzacja #zuzel
cinek687 - W poprzednim wpisie pochwaliłem się o zrealizowanym marzeniu - zakupie mot...

źródło: comment_15vv5bsaaKI2VauAoWOacuARuNe6z3AZ.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@cinek687: jeżeli przyjedziesz na trening do Gniezna - daj znać. Cyknie się pare fajnych fotek :D
Powodzenia! Trzymaj gaz :)
Btw - sqra spoko gość - dobrze poprowadzi naukę :)
  • Odpowiedz
@szabela: Jak tylko znajdę transport, finanse i podniosę umiejętności to wpadam na amatorów do was! :)
Z góry dzięki! :) A co do Skóry, to jest to mój idol z dziecięcych lat. Nauczyciel bardzo dobry, ale i wymagający :)
  • Odpowiedz