Wpis z mikrobloga

W poprzednim wpisie pochwaliłem się o zrealizowanym marzeniu - zakupie motocykla żużlowego.

Teraz czas pochwalić się rezultatami. Udało mi się odjechać dwa treningi na torze Kolejarza Rawicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrażenia niesamowite, coś nawet udało się poślizgać na łukach, frajda i adrenalina na najwyższym poziomie!
Wrzucam dopiero teraz, gdyż na kilkanaście minut zabawy przypada kilka godzin w warsztacie: rozkręcenia, czyszczenia i ponownego złożenia motocykla.
Więcej zdjęć w komentarzach :)

Nie rezygnujcie ze swoich marzeń. Nawet jeżeli są tak absurdalne jak wrrr jazda w lewo czy mieszkanie na wieży ciśnień #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozwolę sobie zawołać plusujących poprzedni wpis a dla zainteresowanych tematem zakładam tag #mirekzuzlowiec
Postaram się podzielić tam kilkoma ciekawostkami oraz przybliżyć ten sport "od kuchni"

#motocykle #motoryzacja #zuzel
cinek687 - W poprzednim wpisie pochwaliłem się o zrealizowanym marzeniu - zakupie mot...

źródło: comment_15vv5bsaaKI2VauAoWOacuARuNe6z3AZ.jpg

Pobierz
  • 76
  • Odpowiedz
@korbixon: Jest taki plan by startować w amatorach, ale potrzeba mi jeszcze trochę treningów by jechać w 100% bezpiecznie, przede wszystkim dla innych :) Za kompletny motocykl zapłaciłem 6k, Jawa.
@ImeNs: Sponsor główny Kolejarza Rawicz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mala_kropka: Kierownicę zasadniczo skręca się na zakręcie w prawo. Gaz działa w każdym położeniu kierownicy, jedyne co go może "zablokować" podczas jazdy to
  • Odpowiedz
@cinek687: czyli takim motocyklem można pokonać tor normalnie, jak zwykłym motocyklem? Skręcając kierownicę w lewo? Tylko na zawodach nikt tak nie robi, bo dyskwalifikacja czy jakieś ujemne punkty?
  • Odpowiedz
  • 1
@mala_kropka: pewnie, że można :) to jeździ jak normalny motocykl, tylko prędkość wymusza taki styl pokonywania zakrętów, żadna dyskwalifikacja za technikę nie ma tu miejsca. Po prostu musisz być najszybszy :)
  • Odpowiedz
@skk1993: Kilkanaście lat temu odjechałem trening w szkółce. Siedzę w tym sporcie od prawie 20 lat, więc nie było mowy o zakupie w ciemno :)
@ogrod87: Oby ROW tylko nie padł ofiarą próby utrzymania Torunia za wszelką cenę w ekstralidze. :)
  • Odpowiedz