Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirabelki i po części Mireczki. Posiadam lvl 28 (89 rocznik) i dalej jestem #prawiczek
Wstyd się przyznać ale tak to już bywa że nie każdy moczu w wieku 16lat.
Jakiś czas temu poznałem dziewczynę, miało się to zmienić i tak dzień w dzień fajnie nam było razem w #zwiazki przez jakieś 4 miesiące i już miały być te sławne #seks ale ... Zobaczyła mnie nago, a dokładnie moje przyrodzenie (tak mowa o #penis ) no i cytuje "już mi się odechciało, wybacz" ubrała się i wyszła. Próbuje się z nią skontaktować od 3 dni ale bez skutku, czyli moje całe życie w #zwiazki i dalej nie mam perspektyw na założenie rodziny.

Pomyślałem sobie że coś z moim małym jest nie tak. Zmierzyłem go w zawodzie i wyszło mi 12,7cm długości, 13,1cm obwodu. Może nie jest jakiś duży ale czy to aż taki problem dla #rozowepaski kiedy #niebieskiepaski niemające tych 20cm? Czy wielkość robi aż takie znaczenie? Czy wielkość jest aż tak ważna?

Bardzo smutno mi z tego powodu się zrobiło ale co ja mogę na to poradzić, z takim a nie innym się urodziłem, operacyjnie się nie da powiększyć, ćwiczenia to też bujda. Boje się że następnym razem będzie tak samo i nigdy nie znajdę mojej drugiej połówki z tego powodu, że nigdy nie założę rodziny.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 16
ochui, czyli mity że średnia długość w Polsce to 14 cm staje się prawdą


@murzynekkk: to nie mit i 14 cm to chyba nie jest średnia długość ( ͡° ʖ̯ ͡°) a przynajmniej nie wg badań profesjonalnych, jeśli spytasz wśród ankietowanych to każdy będzie dodawał sobie cm albo źle zmierzy
OP: @murzynekkk: przycinam włosie bo przy długim się poci i śmierdzi i nie nie mam stulejki ... To że prawiczek nie znaczy że nie męczyłem kapucyna nigdy. Normalnie grzybek cały się odsłania.

Chociaż miło że ktoś normalny się znalazł i nie myśli że to bait.

Teraz mi strasznie przykro jest, bogaty nie jestem ale biedy też nie klepie.brzydalem wielkim nie jestem choć Kenem Barbie też nie. Tylko rozmiar prącia mi