Wpis z mikrobloga

Jako że obiecałem dzisiaj dwa posty to wrzucam z rana pierwszy.
Dzisiaj mamy produkcję która bardzo dobrze przyjęła się w Polsce z oceną na serwisie gry-online.pl na poziomie 8.7p.
Majesty: The Fantasy Kingdom Sim
Rok produkcji: 2000
Kolejny RTS jest to jednak inny styl niż AOE gdyż objawia się brakiem sterowania jednostek.
Jednostki żyją własnym życiem my możemy je jedynie rekrutować oraz wyznaczać nagrody za eksploracje mapy i zabicie danego potwora.
W grze spędziłem za dzieciaka kilkadziesiąt godzin życia.
Z tego co widziałem w sklepie GOL można nabyć Majesty za 10zł.
Nie wiem szczerze jak wyglądała druga odsłona gry, nie udało mi się jeszcze zagrać podkreślam jeszcze( ͡ ͜ʖ ͡)

To chyba na tyle, teraz pytanie jaki chcecie następny gatunek bo 3 RTS'y były może jakaś akcji, symulator czy hack'and'slash'er czekam na wasze opinie.
#staregry #grykrxa #gry
Krx_S - Jako że obiecałem dzisiaj dwa posty to wrzucam z rana pierwszy.
Dzisiaj mamy...

źródło: comment_Vjg2oEFbsm2UPP59BZxVMrD72hmK2g9B.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czemu koniecznie jagody w mojej głowie były niebieskie, jak są czerwone


@sylvvy: Były drugie jagody które zbierać mogły tylko elfy - chyba właśnie niebieskie. Z nich robiło się magię/antymagię. Niestety Saga mimo tego że trafiła do sklepów to tak naprawdę wersja beta. Ze szczątkową sztuczną inteligencją :/ Sprzedała się słabo i nikt jej nigdy nie naprawił. Szkoda. Gra działa na "nowych" (testowałem win xp i 7) systemach ale trzeba się trochę nagimnastykować. Poniżej instrukcja instalacji, jakby ktoś chciał sobie przypomnieć:
Start Notepad, and then type the following commands.

Note The Command.com file is not edited or created in the following process. Because of this, you may have to expand the file from your CD-ROM. See step 16 for instructions on how to
  • Odpowiedz
@Krx_S: symulator, może Comanche 3 przekozacka giera, pod względem grafiki wtedy zjadała wszystko (łącznie ze sprzętem ( ͡ ͜ʖ ͡)) do dzisiaj źle nie wygląda
  • Odpowiedz
@Krx_S za dzieciaka spędziłem z majesty długie godziny. Świetny Polski Dubbing i pamiętam wiele tekstów bohaterów. Najbardziej kozaccy byli magowie gdy wbili nieco wyższy lvl i posiadali trochę czarów. Najbardziej lubiłem wojowników niezgody a najmniej palladynow ;-)
  • Odpowiedz