Wpis z mikrobloga


Tr;dl - Czy depresja może oddziaływać na człowieka na podłożu fizycznym. Bóle brzucha itp.

Ostatnio przeżywam większy dołek emocjonalny, jest gorzej niż przez ostatnie lata. Czuje się pusty i zmęczony samą wegetacją. Całymi dniami jestem senny i śpię, nie robię nic konkretnego. Depresja chyba zaczyna wchodzić w nową fazę.
Godzinę temu brałem prysznic i przez 20 minut siedziałem skulony pod natryskiem jak ostatnia #!$%@?, rozmyślając nad swoim #!$%@? istnieniem. Zaraz po tym jak wstałem się wytarłem i zrobiło mi się niedobrze. Mocno rozbolał mnie brzuch, pojawił się ślinotok jakbym miał rzygać, przez chwile było mi duszno i wzięła mnie sraka. Wróciłem do toalety i jakoś się ogarnąłem.
Ogólnie słabo się czuje. Nie wiem czy ma to związek z tym małym kryzysem egzystencjalnym, czy może po prostu się zatrułem.
Mam zamiar zabrać się zaraz za zjedzenie kolacji, ale trochę się boje.
#depresja #psychologia
  • 21
@ORMO-27: Teoretycznie może, z nerwów m.in. można dostać sraki albo bólu w okolicy serca więc sądzę, że i inne objawy byłyby jak najbardziej możliwe, spróbuj pojeść coś osłonowego na żołądek, skoro jesteś już zmęczony stylem życia to znak że czas go zmienić i jestem pewien że chcesz żeby coś się zmieniło więc czemu nie spróbować, tak naprawdę rozpaczanie niczego nie daje a tylko pogarsza sprawę. Nieważne ile będziesz upadał ale jak
@Avogadrus: Właśnie wtedy myślałem o planach i zmianach które mi nie wyszły. Nie będę się rozwodził na temat tych planów, bo jeszcze ktoś założy tag #codziennyormo27 :)
Ale myślałem właśnie o tym, że może za mało prób podjąłem, że może nie warto tego odraczać w czasie i trzeba spróbować jeszcze raz. Tyle że to wszystko mnie przerasta...