Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zgłaszacie nam problemy z ukrywaniem wpisów, które nie zawierają żadnych tagów. Słusznie zauważacie, że takich treści nie jesteście w stanie w żaden sposób blokować sobie czarnymi listami. Stąd też przygotowaliśmy dla Was ankietę, w której możecie wypowiedzieć się w temacie konieczności dodawania tagów przy wpisach. Jesteśmy Ciekawi Waszego zdania.

#wykop #wykopblog #pytanie #tworzymywykop

Czy na Mikroblogu powinniśmy wprowadzić obowiązek tagowania wpisów?

  • Tak 68.2% (5147)
  • Nie 31.8% (2395)

Oddanych głosów: 7542

  • 331
@wykop może jakiś bot który automatycznie wyszukiwalby obrazem i wynik przekazywał by do wykopu? A na wypoku wybrane hasła jak penis itp. byłby na czarnolisto i każdy wpis który by w google byłby zdefiniowany jako właśnie jako penis bylby automatycznie ukrywany, a moderacja mogła by spokojne spać na nocnej i rano sprawdzić czy się sprawdziło i jakie wpisy są ukryte oczy są ukryte słusznie
Ale nie wiem czy wypali, programistą nie jestem,
@wykop: to rozwiązanie wprowadza więcej problemów niż korzyści
-#bnfksdfiojsdfnsdlfopsdjweh to tag, który dla każdego zadziała jako nic (nikt go nie czarnolistuje/osbseruje
- każdy tag dodatkowo bez sensu (bo tag który nic nie mówi jest bez sensu) obciążanie serwerów
- mogę nie wyrobić z parzeniem melijski na nocnej
Jak to powinno zostać zrobione:
w ustawieniach czarnolisto dodajemy opcje:
ukryj nieotagowane wpisy[]
wyklucz z filtra nocną (od 1 do 6)[]
ukryj wpisy użytkoników
@wykop:

oj chyba za dużo rogali weszło XD XD XD XD XD XD XD

wyjątkowo głupi pomysł, który na szczęście można bardzo łatwo obejść
chyba że przygotujecie jedyną słuszną listę obowiązkowych tagów i moderatorzy będą to forsować

coś czuje że zrobi się zabawnie...

p.s. ciekawe czy zielonki będa ten scat i gore tagować XD
@wykop: z drugiej strony nikt nie będzie mógł się poszczycić gorącymi bez tagowania. nie mnie jednak po to chyba powstały tagi by segregować treści, a nie dorzucać takiego undefineda do porządku :D
@wykop: filtry w ustawieniach konta byłby najlepszym rozwiązaniem - kilka propozycji wyżej już padło, np. ukrywanie wpisów zielonek, ukrywanie wpisów bez tagów (tagi, których nikt nie obserwuje/blokuje niech będą brane jako brak tagów) itp. Oczywiście, początkowo te filtry dla każdego byłby włączone (jak i dla niezalogowanych).

Ale i tak, najlepiej byłoby zielonkom po prostu zablokować możliwość postowania obrazków i linków gdziekolwiek (blokada tworzenia znalezisk np. 12 lub 24 godziny od założenia
@lkjsdajfd może, a tagowanie wszystkiego to idiotyczny pomysł. Nie wszystko da się otagowac, a czasem wręcz nie ma sensu by nie wołać niepotrzebnie ludzi. A tu pokazali na co ich stać. Nauczyli się 5 regulek z języka polskiego i błyszczą. Tagi jak nie działały jak powinny tak nie działają. Wchodzisz w jakiś tag #pilkanozna to pokazuje też wpisy z tagiem #realmadryt a tych widzieć nie chcesz bo masz je na czarno
desygnat - @lkjsdajfd może, a tagowanie wszystkiego to idiotyczny pomysł. Nie wszystk...

źródło: comment_KulkLTfXZp6CwuvZfV2BsRSXQwYi2bdz.jpg

Pobierz