Wpis z mikrobloga

Dzień dobry, Wykopowicze! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Zgłaszacie nam problemy z ukrywaniem wpisów, które nie zawierają żadnych tagów. Słusznie zauważacie, że takich treści nie jesteście w stanie w żaden sposób blokować sobie czarnymi listami. Stąd też przygotowaliśmy dla Was ankietę, w której możecie wypowiedzieć się w temacie konieczności dodawania tagów przy wpisach. Jesteśmy Ciekawi Waszego zdania.

#wykop #wykopblog #pytanie #tworzymywykop

Czy na Mikroblogu powinniśmy wprowadzić obowiązek tagowania wpisów?

  • Tak 68.2% (5147)
  • Nie 31.8% (2395)

Oddanych głosów: 7542

  • 331
  • Odpowiedz
@nvmm
@lkjsdajfd no wiem, a oni się biorą za tagi. Oni w dupie maja te zdjęcia. Nie wiem. Jedno w zbożu pozowalo to może lubi te klimaty i mu to nie przeszkadza, ale mnie obrzydza jak goście tu te fekalia i narządy rozrodcze wrzucają z kont założonych 10 minut temu. I potem podpis "gówno do oceny he he"
  • Odpowiedz
@Drognanowaty oni tego nie zrobią. Spójrz na moje screeny co przed chwilą tu wrzuciłem ponad 300plusow i nawet się nie odezwali na ten temat. Zero reakcji a innym odpowiadali. Wrzuciłbym ruda w zbożu to zaraz by zauważyli
  • Odpowiedz
@wykop: tu problemu z obrazkami się nie rozwiąże tagami, strona jest tak zaprojektowana żeby świeża zawartość była łatwo dostępna. ludzie po prostu nie chcą już żeby wykop był wykopem, chcą po prostu móc gadać o danielmagical czy innym patusie miesiąca bez potykania się o chińskie bajeczki czy inny trolling, tego problemu nie było kilka lat temu kiedy nie było zalewu polaczków i gimbusów
  • Odpowiedz
@wykop
Trzy opcje wystarczą (pierwsza i druga raczej do wyboru).
1. Ukrywaj treści (do wyboru - znaleziska, wpisy, komentarze) dodawane przez użytkowników z zielonym/pomarańczowym/bordo nickiem.
2. Ukrywaj treści użytkowników, którzy są na wykopie mniej niż X dni.
3. Ukrywaj treści bez tagów.
  • Odpowiedz