Wpis z mikrobloga

Cześć. Jako, że jestem "zielony" w sprawach komputerów, mam pytanie. Czy poleciłby mi ktoś, komputer stacjonarny, który służyłby tylko i wyłącznie do przeglądania internetu? Jakiś link z ofertą, może ktoś ma na sprzedaż?. Zależy mi żeby był w miarę jak najtańszy, ponieważ niż innego niż przeglądanie internetu nie będzie na nim robione.
  • 7
@jasiuOCB: Nie dasz rady na pewno sam złożyć? To serio jest banalne + wyjdzie Ci o wiele taniej.
Ot kupisz płytę główną, do tego procesor który pasuje (albo od niego nawet zacznij, jakiś ram, zasilacz, obudowę i tyle)
@jasiuOCB: Nie lepiej Ci wziąć jakiegoś starszego lapka? A co do składania kompa to żaden wstyd że nie umiesz - uwierz mi tylko, że to naprawdę nic wyjątkowo trudnego ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@jasiuOCB: a to inna sprawa...dobra karta graficzna i dużo pamięci żeby nie muliło a iżby mama od czasu do czasu na Skype pogadała z familiją, żeby CSa rundkę pyknęła :) tudzież seriale nadrobiła :))) dysk nie niewielki bo zapewne filmów i muzy nie ściąga...No i zasilacz odpowiedni o monitorze nie wspomnę ( ͡º ͜ʖ͡º) poskładaj i mama będzie hulać na sieci jako @jasiowamamaOCB :D amen