Wpis z mikrobloga

Czemu dziewczyny ze wsi tak szybko wychodzą za mąż? Tak dzisiaj przeglądając fb zauważyłem, że co druga dziewczyna ze wsi, albo nawet każda, najpóźniej do 20 roku życia bierze ślub i ma gówniaka xD Śmieszy mnie ta wiejska mentalność xD
#gownowpis #polska #bekazpodludzi
  • 28
  • Odpowiedz
@kluha666: Skończyły edukacje na szkole średniej, nie mają pracy a jak mają to taką gównorobote typu sklep czy fryzjerka to co mają robić? Robią dziecko aby nadać życiu sens i wychodzą za mąż bo im starsze tym trudniej kiedy ma się do zaoferowania tylko macice. Wżyciu nic nie osiągną, nie spełnią marzeń, nie zobaczą świata, kariery też nie zrobią, na studia są za głupie lub za biedne albo jedno i
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: a dlaczego chcesz mi uświadamiać skoro to nie moje pytanie? bo mam zielony kolor? I wskaż miejsce gdzie zostało napisane cokolwiek o tym czy są z tym szczęśliwi czy nie. Widzę że jesteś w tej zacnej grupie ludzi którzy są szczęśliwi bo są głupi. Żadnej ameryki nie odkryłeś, jest nawet takie powiedzenie "to co dla jednym jest sufitem, dla innych jest podłogą", porozważaj o tym na kiblu.
  • Odpowiedz
@kluha666:
Najlepszy wiek do zajścia w ciążę to 18-25 lat. Nie wiem po co ludzie ucza sie tak dlugo w szkolach, skoro wiedza z biologii na poziome szkoly podstawowej to dla nich oszolomstwo.
Kto tu jest glupi, szanowni komentujacy?
  • Odpowiedz
@kluha666: A Ty co, młody, ambitny z dużego miasta, co to do trzydziestki szaleństwo, zabawa i bajlango, nie? xD Po 30 dopiero można ZACZĄĆ zastanawiać się nad małżeństwem i tak na prawdę nigdy nie dorobić się ani pieniędzy ani dzieci, bo najpierw wciąż za mało pieniędzy, a potem zbyt duże ryzyko autyzmu XD
  • Odpowiedz
@kluha666: a moze poprostu tak? Maja zupelnie inne priorytety? Ja, na przyklad, bardzo zaluje, ze nie mialem slubu i dziecka w wieku 23-24. Juz mialem stala normalna prace. Tak, jestem ze wsi, w sensie wsiur jak #!$%@?. No i? Dzis moje dziecko mialoby 10 lat, a nie kilka miesiecy. Jak bede mial 50tke, to maluch nie bedzie mial nawet 20tu, a tak juz bylby praktycznie dorosly. "Wczesne" sluby i rodzenie
  • Odpowiedz
@kluha666: Trafnie podsumuwują komentarze, ale tak do połowy, bo w drugiej połowie każdego zaczynają się obelgi. Po prostu nie znają innego świata, nie mają co innego w życiu do roboty, na Harvard czy gdzie indziej nie pójdą, skończyły szkołę po której nie będą zarabiać milionów. I tyle. Nie wiem po co dokładać do opisu tego zjawiska obelgi. Bo ktoś żyje inaczej niż wy?
  • Odpowiedz
@kluha666: Duży wpływ na to ma też fakt, że na wsi ludzie zazwyczaj ze sobą nie mieszkają dopóki nie wezmą ślubu. Dodatkowo jak taka parka na wsi żyje, to zazwyczaj nie ma możliwości wynajęcia mieszkania bo takich na wynajem nie ma. Więc ci ludzie będąc narzeczeństwem i chcąc ze sobą zamieszkać biorą ślub, a następnie przeprowadzają sie jedno do drugiego + ich rodziny, po tym czasie rozpoczynają budowę domu albo
  • Odpowiedz
@kluha666: nie rozmnażajcie się!!!!!! Nie wspierajcie 500 plus!! Jak już chcecie mieć te dzieci to tylko z muzułmanką! Bo jest wierna i możecie mieć dzieci ile chcecie a nie z Polkami które lecą tylko na hajs taka prawda, na mnie takie sucze nigdy nie zarobią.
  • Odpowiedz