Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest?
Chyba 4 czy 5 kolega, oświadcza mi że bardzo trudno wytrzymać w związku, gdyby nie dziecko to pewnie by to rzucił.
W każdym przypadku sytuacja wygląda tak, niebieski ogólnie zarabia na utrzymanie rodziny, różowy (o ile pracuje) na siebie ew trochę się dorzuci, Niebieski jak wraca z pracy to po obiedzie jego czas wolny i odpoczynku to zabawa z małym . Oczywiście usypianie, wieczorne karmienie i spacery też ich. Pomijam sprawy czysto normalne jakieś sprzątanie, czy naprawy muszą do czasu snu się wyrobić. Jeszcze seks jako nagroda i kara.
Jedyny moment w którym mogą spokojnie się położyć to gdy śpią
Jakiekolwiek odstępstwo w zachowaniu męża, niespodziewana dodatkowa praca, wyjazd, powoduje chmurę gradową u żony.
Tak sobie myślę słuchając tych narzekań - opowieści, że ja i moją byłą żona mieliśmy całkiem udany związek.
#zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 18
@AnonimoweMirkoWyznania: Większość moich znajomych (i koleżanek i kolegów) jest w związkach godnych pożałowania, nie kochają się, nie spełniają swoich oczekiwań, kłócą co chwila, z seksem kiepsko i jeszcze wmawiają sobie że z każdym tak będzie więc kiszą się z nimi zamiast zerwać. No ale w kraju gdzie bycie nie w związku to jakaś ujma na godności czego innego się spodziewać.
iebieski jak wraca z pracy to po obiedzie jego czas wolny i odpoczynku to zabawa z małym


@AnonimoweMirkoWyznania: a dziecko ojca nie potrzebuje?

Jakiekolwiek odstępstwo w zachowaniu męża, niespodziewana dodatkowa praca, wyjazd, powoduje chmurę gradową u żony

W każdym przypadku sytuacja wygląda tak, niebieski ogólnie zarabia na utrzymanie rodziny, różowy (o ile pracuje) na siebie ew trochę się dorzuci


podejscie do finansow i zycia warto wybadac przed slubem.
@nacpanazielonka: ale wielu jest takich "ojców" którzy po powrocie z pracy mają #!$%@? i siedzą cały czas na dupie nie pomagając w niczym lub robiąc to z wielkim bólem na polskiej wiejskiej twarzy. I przykład mam we własnej rodzinie bo mój ojciec jest taki a ma 2 dzieci. Ale tłumaczenie "bo ja zarabiam to moge robic co chce" najlepszy. Nawet z takim elementem nie podyskutujesz bo dostaniesz odrazu kierunek drzwi i