Wpis z mikrobloga

  • 80
Czesc z Was juz wie. Wczoraj @przepiorka miala wypadek na #motocykle i trafila na OIOM do Starogardu Gdańskiego. Ma pekniety nadgarstek i pogruchotana kość udowa. Czekamy na wyniki dalszych badan ale wyglada na to, ze nic wiecej nie ma uszkodzone.

Miala duzo szczęścia. Uważajcie na siebie proszę!
  • 60
  • Odpowiedz
@brick: wiesz, zbedne #!$%@? i klepanie po glowce zza monitora moim zdaniem jest bardziej slabe niz po prostu zapytanie o czesci. znaczaca czesc kometujacych nie zrobi nic wiecej poza napisaniem komentarza

  • Odpowiedz
@Stitch: Większość komentujących nie ma możliwości zrobić czegokolwiek poza życzeniami zdrowia, bo po prostu nie ma możliwości :) A życzenia zdrowia uważam, że też są ważne. Jakbym się rozwalił to cieszyłbym się, że jednak ktoś mimo wszystko życzy mi zdrowia.

  • Odpowiedz
dziękuję Wam wszystkim za każdą formę wsparcia. Jest mi bardzo ciepło na sercu jak czytam wiadomości od Was. od razu czuję się zdrowsza ( ͡° ͜ʖ ͡°).

miałam ogromne szczęście ze konsekwencje wypadku są tak niewielkie. cieszę się również, że mimo odległości od domu, otacza mnie tylu troskliwych ludzi - zarówno analogowo jak i wirtualnie.


#motocykle
  • Odpowiedz
@przepiorka a ja jestem ciekaw jaką odzież miałaś na sobie w momencie kraksy i jak się sprawdziła. Czy wszystko zadziałało jak należy czy może jednak któryś z elementów garderoby nie zdał egzaminu.
Przepiorka, wlasnie zostałaś celebrytką tagu #motocykle :)
  • Odpowiedz
@przepiorka: cholera, przejeżdżałem tamtędy kilkanaście minut po wypadku, a wcześniej mijałem się z karetką na sygnale. Szukając informacji o stanie motocyklisty trafiłem tutaj, jaki ten świat mały.

Wiadomo do kiedy będą Cię trzymać?
  • Odpowiedz