Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W czwartek wyprowadzam się z rodzinnej dziury do mieszkania w jednym z większych polskich miast. Będę tam mieszkał z dwoma pracującymi normikami, każdy ma swój pokój. Pracę też już mam, ale trochę gównianą i będę starał się znaleźć coś lepszego jak najszybciej się da.
Ale ja nie o tym. Wciąż jestem nietrzymającym prawikiem, mimo że zostało mi niecałe 5 lat do zostania czarodziejem. Postanowiłem sobie, że jeżeli nie uda mi się stracić prawictwa do następnych urodzin (wypadają w weekend majowy), to idę do profesjonalistki. Jak sądzicie, moje postanowienie jest realne do spełnienia, pamiętając że przez tyle lat nigdy nic ten teges? Tak naprawdę to nigdy za bardzo nie bawiłem się w bajerowanie różowych pasków, ale coś powinno mi wpaść w ręce, skoro większości się udaje pomimo bycia Chadami. Jeżeli macie jakieś protipy pasujące do mojej sytuacji, to możecie się nimi podzielić. Pozdro 600.
#tfwnogf #wychodzeniezprzegrywu #oszukacprzeznaczenie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

Czy uda mi się stracić prawictwo do maja?

  • tak 9.2% (7)
  • nie (chyba że zapłacisz na Roksie) 52.6% (40)
  • ruchanie serious business 38.2% (29)

Oddanych głosów: 76

  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Wstawka z pracą wg mnie jest sygnałem, że nie do końca jesteś pewien swoich finansów. Z takim parciem na wykonanie zadania w określonym czasie nie wróżę ci sukcesów. Głupi plan. Oczywiście próbuj, różowe to nie są twierdzą nie do zdobycia, ale bez zdrowego dystansu źle się to dla ciebie skończy.
@przypadek_szczegolny: No właśnie nie wiem jakim cudem napisałem,dostałem numer.Ustawka godzina 20 dojechałem Uberem wbijam do klatki wchodzę otwiera mi i pytanie "Zostajesz czy idziesz?" odrzekłem "dlaczego miałbym iść".Zobaczyła że jestem zdenerwowany zaproponowała coś do picia rozmawialiśmy,w między czasie zauważyłem że nie ma majtek,dokończyłem wodę spytała się czy chce się odświeżyć powiedziałem,że tak.Dała mi ręcznik umyłem się wróciłem do niej siadłem na łóżku przygasiła światło,następnie ściągnęła sukienkę i powiedział ok chyba już
OP: @imarid: co konkretnie? Również pozdrawiam ;)
@czarnyivan: tak jak pan @przypadek_szczegolny powiedział, czytałem o tym wiele i ma się małe szanse o ile nie jest się bardzo przystojnym to prawików praktycznie żadna wyglądająca w miarę normalnie nie chce.
@zielonestopylucyfera: zadzwonię, konto na Garso już założone. Tak samo mam już wiedzę jak wygląda ustawka, wizyta, kiedy się płaci itd. Flaka się nie boję, bo od tego jest sildenafil