Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#przegryw #tfwnogf
Mirki kochane, czas wyjść z przegrywu. A właściwie to nie do końca, ale jesteście na dobrej drodze. Podczas porannej kawy rozmyślałem nad napisaniem poradnika krok po kroku, jak znaleźć dziewczyne, żone, a może po prostu kochankę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko ładnie sobie w głowie rozplanowałem, i teraz pytanie czy bylibyście chętni takie coś przeczytać? Byłoby to dość spore, i chętnie odpowiadałbym na wszelakie pytania - kwestia tego czy ktoś jest tym zainteresowany ! Pytasz na wykopie, tu każdy jest zainteresowany
Piszę przez Anonimowe, ponieważ mam tutaj paru znajomych na tym serwisie, i dziwnie byłoby, gdyby przeczytali jakich niekonwencjonalnych sposobów używam ! chloroform ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 12
RzeczywistyKondon: Poradniki w takiej sprawie to o dupsko rozbić, z jednej prostej przyczyny - jak ktoś jest przeznaczony do rozrodu, jak znaczna większość ludzkości, to nie będzie potrzebował poradników bo w ekstremalnych nawet przypadkach babka sama go weźmie, nawet jak będzie turbonieśmiały, jedynie własne postanowienie że nie chce i aktywne dążenie do tego to zmienia. Są też ludzie którzy umrą samotnie niezależnie od tego jakie cuda na kiju będą odstawiać, zawsze
TakaPrawda: Przydałby się poradnik napisany przez totalnego przegrywa, który stosując proste zasady wygrzebał się w jeden rok z bagna. Rady od kogoś, kto nigdy nie miał problemu z nawiązaniem relacji z kobietą są bezwartościowe. To tak jakby człowiek majętny od trzech pokoleń zabrał się za pisanie książki jak wyjść z biedy.

Zaakceptował: Asterling