Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od ponad dwóch lat jestem w związku, a wczoraj na imprezie, na której nie było mojego różowego, dobrze się bawiłem z kimś innym. Dziewczynę widziałem może drugi raz, bo to koleżanka koleżanki, ale od początku była między nami chemia.
Koleś z imprezy powiedział mi, że ona ciągle zerka w moją stronę, śledzi mnie wzrokiem i nie wiem czemu, ale pociągnąłem temat. Potem okazało się, że ona nie wiedziała, że kogoś mam (nie ukrywałem tego, kilka razy o różowym wspomniałem itd.) i trochę się zmieniło jej nastawienie, ale mimo wszystko szliśmy w to dalej.
Do segzów nie doszło, ale źle mi z tym co się wydarzyło (całowanie, macanki itp.), mam mętlik w głowie. Z różowym się nie kłócimy, generalnie jesteśmy szczęśliwi, mieszkamy razem. Nie ma problemów z bólami głowy, więc to nie jest szukanie pieroga na boku.

Nie wiem czy oczekuję jakiejś rady czy po prostu chciałem się wygadać.


#zwiazki #gorzkiezale #zkogodebilchybazemnie #rozowepaski #niebieskiepaski #zdrada

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 58
  • Odpowiedz
zerwij z jedną albo "drugą", jeśli dobrze wam się żyje to bym jaja urwała gdyby mój jakiś hipotetyczny niebieski tarmosił się z inną, bo było fajnie
  • Odpowiedz
No Mirki, czekam na milion komentarzy potępiających autora, na nazwanie go szlaufem, i #!$%@?, który ma się powiesić.
Czy mężczyzn to nie dotyczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
No Mirki, czekam na milion komentarzy potępiających autora


@lydia: No i się nie doczekasz. Niebiescy to hipokryci level over milion. Już dziesiątki razy czytałam tu lincz na różowych, które były w podobnej sytuacji, a niebieskim dają "złote rady" i traktują ich z pobłażaniem. Podwójna moralność to się nazywa.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Niezależnie od tego czy chcesz dalej ciągnąć tą znajomość, przyznaj się "pierwszej". Ma prawo się dowiedzieć i ewentualnie cię zostawić. Na pewno nie możesz żyć w kłamstwie. Mleko niestety już się rozlało.
  • Odpowiedz
Co tu się dzieje pod tym wpisem xD
Różowe wpadają w apopleksję, twierdzą, że tutaj niebieskie to w ogóle sami hipokryci. Szkoda, że pod takimi wpisami jest kilku takich kretynów, a najwięcej najbardziej plusowanych komentarzy to zawsze, w najłagodniejszym przypadku, propozycja usunięcia konta i nazwanie OPa debilem.
  • Odpowiedz