Wpis z mikrobloga

@Baldor: @MichalQ20: Zawsze kisnę z takkich wannabe profesjonanych kolarzy (hurr duur jak można z nóżką jeździć XD) Nie każdy ściga sie na rowerze, a nóżka podczas codziennego użytkowania (jazda po miescie itp) jest bardzo wygodna.
  • Odpowiedz
@paziuziu: Czy do Rometa, czy nie, powinny pasować różne akcesoria. Są dość uniwersalne. Mnie się najlepiej sprawdza nóżka mocowana przy trójkącie z tyłu no i pełne błotniki (choć czasami śniegiem się zapychają) plus bagażnik (łatwo sakwę założyć). Najbliżej Rometów jest chyba sklep http://miastorowerow.pl (bo widziałem tam sporo wystawionych maszyn tej marki i jedna placówka jest na miejscu dawnego sklepu firmowego). Ale własnych doświadczeń z nimi nie mam.
  • Odpowiedz
Ty jeździsz rowerem czy go stawiasz?


@Baldor: niektórzy używają rowerów również do dojazdu do pracy, po bułki do sklepu, rekreacyjnie... Wtedy nóżka jest nieoceniona. Sam nauczyłem się jakoś bez niej żyć, ale korci mnie ostatnio, żeby zamontować, bo mieszkam w Holandii i czasami po prostu parking rowerowy jest tak zawalony, że nie ma już nawet o co oprzeć bez przejścia jakiegoś solidnego kawałka...
  • Odpowiedz