Wpis z mikrobloga

że zaczyna się napuszczać Polaków na Niemców. Wszyscy znają temat II WŚ i nagle zaczyna się wyciągać różne sprawy z tego okresu, bez żadnego konkretnego powodu.


@whiteglove: Odkąd zaczynałem być świadomy to słyszałem takie historie, że ktoś tam był dobry ktoś tam był zły. Dorabiasz sobie teorie do ideii.
Pomijając jak śmieszne jest uważanie że jeden okupant był lepszy bo mausera dał potrzymać i dzień dobry zawsze mówił. Żal.
  • Odpowiedz
Wytykanie im, że usilnie przekłamują historię, ba, nawet podręczniki wydają ze swoją wersją historii,


@nvmm: a jaka jest ta ich wersja historii? Co jest konkretnie przekłamane?
  • Odpowiedz
@whiteglove: Ale wobec Ukraińców to można nakręcać? :D Jakiś debil ostatnio mi nawet napisał, że jakby wybrać pomiędzy Niemcami, Ruskami i Ukraińcami, to Ukraińcy byli w wojnie najgorsi xD

A prawda jest prosta - debile są wszędzie, niezależnie od rasy, wyznani, pochodzenia.
  • Odpowiedz
@whiteglove: ja ogólnie zauważyłam, że są jakieś grupy/spamerzy (niedawno zresztą moderacja zablokowała jednego co miał 100 kont) którzy, takie gówna cały czas rozgrzebują. Nie wiem po co w sumie. Dla mnie debilizm. Historia historią, ale żyć trzeba teraz i pracować na lepszą przyszłość, zamiast tracić czas na internetowe wojenki ideologiczne.
  • Odpowiedz
@nvmm: no jakie komentarze, wypowiadają się głównie Polacy i Anglicy? Koszulka z tego co widzę, została już usunięta z asortymentu. Od dawna wiadomo, że na debilach zbija się najlepszą kasę.
  • Odpowiedz
@nvmm: nie zdziwiłabym się jakby to była ruska propaganda xD Bo jakimś cudem na wszystkich najeżdżają, tylko o Rosji nie ma takich znalezisk xDDD W każdym razie już chyba zakopane jako duplikat.
  • Odpowiedz
@nvmm: przy okazji przypomina to dokładnie moment w którym wybuchła IIWŚ, jak to Hitler "podrobił" napaść dokonaną przez "niby" Polaków, na niemiecką radiostację. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taki sam mechanizm działania. Niestety ludzie są niedokształceni, a to powinna być pierwsza rzecz jakiej się uczy w szkołach - jak łatwo podać się za kogoś innego i sprowokować konflikt, w którym zginie setki ludzi.
  • Odpowiedz