Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Poza tym do tego dochodzi jeszcze inna sprawa, o której różowe paski nie mają pojęcia. Są różne gusta. Jedni faceci lubią laski typu Kate Moss, dla innych ideałem jest Salma Hayek, dla innych Pamela Anderson, a jeszcze dla innych inne. Dla mnie na przykład ideałem kobiecej urody jest Jodie Foster, a na Kate Moss lub Pamelę nie mogę patrzyć bez obrzydzenia i to dosłownie. I co wtedy?
OP: @kasztan00: jestem znacznie brzydsza od żony Brosnana więc mam powody żeby myśleć że chyba nie niekoniecznie podobam się swojemu chłopakowi.

Tak. I tylko seks.


Od tego się zaczyna, potem myślisz jakby z taką było(pewnie lepiej), wyobrażasz ją sobie nawet w czasie seksu ze swoją kobietą. Oszukiwanie siebie to jest ta logika facetów.

I co wtedy?


Nic, podoba ci się ładna kobieta. Nic nadzwyczajnego.

@zolwixx:

jesteś kobietą, jesteś zbyt
OP: @zolwixx: pewnie chciałbyś spróbować z inną, ale boisz się że rozwód i inne sprawy będą tak uciążliwe, że z tego rezygnujesz a nie zdradzasz żony bo boisz się że się dowie i wtedy ty będziesz miał słabo. Generalnie chciałbyś, ale nie robisz tego nie z miłości do żony tylko tego że dla ciebie to mogłoby być krzywdzące.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania:

Trochę jak grochem o ścianę, ale spróbuję dalej.

jestem znacznie brzydsza od żony Brosnana więc mam powody żeby myśleć że chyba nie niekoniecznie podobam się swojemu chłopakowi.


To ty tak uważasz. Nie pomyślałaś o tym, że on może mieć na ten temat inne zdanie? Może on nie lubi chudych patyków z mordą konia jak Chodakowska, ale np. konkretne kawały baby w typie Joanny Liszowskiej? Albo na odwrót?

Poza tym skoro
@AnonimoweMirkoWyznania: powtarzam:
jesteś kobietą, jesteś zbyt ograniczona czarno-białym postrzeganiem świata, nie zrozumiesz.
I dodam, że w KAŻDYM Twoim stwierdzeniu się mylisz. Chciałaś się na mirko upewnić, że Twoja wizja świata jest jedyną, słuszną i obowiązującą. Nie przyjmujesz do wiadomości, że jest inaczej. Kolejna @LadyMartini ? Gdybyś chciała się czegoś dowiedzieć zadawałabyś pytania, a nie wmawiała nam swoją wersję, która nijak ma się do naszych odczuć i doświadczeń.
Chcesz się czegoś dowiedzieć,
@AnonimoweMirkoWyznania: nieźle masz naryte w bani :DDD
Z tego co zrozumiałam między wierszami chciałabyś, aby Twój chłopak nie myślał o innych, nie oglądał się za innymi, ba, był ślepy, niewidomy na piękno innych kobiet, bo przecież jakaś "zakręci tyłkiem" i chłopak pójdzie jak w dym :DDD
Chciałabyś, aby to było bezgraniczne i bezkompromisowe uczucie, wierność aż po myśli (sic!).
Czegoś takiego nie ma.
Chciałabyś mieć absolutną 1000000% pewność, że jak Cię
OP: @kasztan00: pisałam, że może być zdesperowany bo tak jest często gdy facet wiąże się z brzydką(wspomniana Chodakowska ma męża bo jest bogata). Jak widzisz kumpla z brzydką laską to sam pewnie się zastanawiasz co mu odbiło. Każdy tak ma.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

Jak widzisz kumpla z brzydką laską to sam pewnie się zastanawiasz co mu odbiło. Każdy tak ma.


@AnonimoweMirkoWyznania:

Nie. Mam to w dupie. Ale ty tego nie zrozumiesz, bo nie jesteś facetem. Nas naprawdę nie interesują cudze związki, ani trochę. To kobiety mają zwyczaj rozkładać cudze życie na części składowe, nie faceci.

Przyszedł z brzydką? Pewnie jemu się podoba, jest dobra w łóżku, albo mądra. Koniec przemyśleń, o ile w ogóle
OP: @zolwixx: pewnie że kiedyś się z nim rozejdę bo w końcu klapki mu spadną i dotrze do niego że "miłość jest ślepa" a ja brzydka. Nie mam pretensji, tak jesteście zbudowani, że chcecie ładne kobiety. Nie dziwię się, sama był dała wszystko żeby być ładną.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

@AnonimoweMirkoWyznania:

Jprdl. Nie odejdzie od ciebie dlatego, że jesteś brzydka, ale dlatego, że totalnie #!$%@?. Jakby uważał, że jesteś brzydka, toby w ogóle się do ciebie nie odzywał i nie próbował cię poznać, albo spławił cię przy pierwszej okazji. Jeśli tego nie zrobił, to znaczy, że chce być z tobą. O ile mu jeszcze nie ostygło przez twoje odpały.

Uświadom to sobie wreszcie, albo sama odejdź od człowieka, po co mu
Pobierz
źródło: comment_0XEzkeR7MbHGIGo9fRkWJVEZn09KPbra.jpg
OkiełznanyZboczeniec: > Przecież widzę na jakie laski spogląda, jakie mu się podobają i każda bije mnie dwukrotnie swoją urodą, figurą, sposobem poruszania się.

I co robisz by to zmienić? Jak o siebie dbasz? Jak często chodzisz na siłownię, jak się odżywiasz, chodzisz w szpilkach itp.?

Typowo kobieca postawa - poużalać się w internecie i nic nie robić.

Poczytaj sobie i zacznij działać:
http://bezfartuszka.pl/gorzka-prawda-o-kurach-domowych/
http://bezfartuszka.pl/czasu-pieniedzy-kosztuje-bycie-sexy/

Zaakceptował: kwasnydeszcz

OP: @malutka_Asienka:

Problem polega na tym, że to Ty się porównujesz do innych kobiet, a nie on :)


Skąd możesz wiedzieć, że nie porównuje? Może dzisiaj nie, ale jutro pewnie tak i wtedy do niego dotrze że wziął się z brzydką. Tobie się jedynie wydaje, że twój facet nie porównuje cie do innych ładniejszych lasek :)

to korzystaj i nie myśl co będzie jutro


jakbym go nie kochała to bym
@AnonimoweMirkoWyznania: Różni nas jedno - ja się nie zastanawiam czy mnie porównuje, czy nie - nie gryzie mnie to, nie dręczy. Nawet jeśli to jest mi to obojętne - sama widzę, że jest multum pięknych kobiet :) Mało tego nie mam zamiaru czytać mu w myślach, analizować, domyślać się. Skoro jest ze mną tzn. że ma jakiś powód. Czy jest to, że inne go nie chcą, albo ma kompleksy i boi
@AnonimoweMirkoWyznania:

I tak jeszcze sobie pomyślałam...
Skoro wychodzisz z założenia, że partner zawsze odchodzi do innej osoby, "lepszej/lepszego" od obecnego partnera tzn. że jak poznasz "lepszego" od swojego chłopaka (przystojniejszy, mądrzejszego, zamożniejszego), który się zainteresuje Tobą pomimo Twej brzydoty i tępoty to też rzucisz/zostawisz obecnego chłopaka?
I nie wciskaj kitu o uczuciach i że Tobie zależy, albo że Ty jesteś inna.

Bo wiesz, każdy mierzy swoją miarą ( ͡° ͜
OP: Tak chodzę na siłownię i zdrowo się odzywiam. Od niedawna ćwiczę pole dance. Nie chodzę codziennie w szpilkach, ale za to zakładam często sukienki. Co z tego? Chodakowska też jest zadbana a urodę ma taką że 99% facetów dostaje torsi na jej widok.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: dope

OP: @malutka_Asienka: ja się ze swoim chłopakiem nie wiele różnie i generalnie obydwoje nie jesteśmy kłótliwi. Ja nie umiem się długo gniewać i często zapominam o co się klocilam z daną osobą.
Mogłabym tak myśleć jak ty gdybym podchidziła do tego na chłodno bez emocji a on jest moim pierwszym chłopakiem. Nigdy wcześniej nikog nie miałam a mam 27 lat.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował:
@AnonimoweMirkoWyznania:
Mylisz się - właśnie takie jak Ty najłatwiej urobić.

Jak to byś nie dopuściła, żeby się zakochać?
Pojawia się w pracy nowa osoba - przystojny 30latek, miło się rozmawia, haha hihi, wspólna kawa w kuchni, może od czasu do czasu nawet lunch. On zaczyna mówić, że jesteś piękna, wyjątkowa, taka inna od reszty. Myślisz sobie: kurde, on jest przystojniejszy od mojego Mirka, taki zabawny, no i uważa mnie za piękną...