Wpis z mikrobloga

O #!$%@? Mireczki pomocy (ಥಥ) grałem dzis w contre na emulatorze nestopia na #nintendo new #3ds.
Chyba w ramach przerwy zostawiłem konsole na pauzie przez kilka godzin.
Teraz patrze a tu jakies dziwne kropki na ekranie - rozpoznaje, że jest to slad po kulach z contry (z broni S). Co to do cholery ma byc??? Jakis glich czy co? Restart nie pomaga. Myslicie, że samo zniknie? Czy juz tak zostanie? ()
#gry #konsole #pomocy
źródło: comment_34gRslWESnEhmCHtwAN9agOWCpSoOewa.jpg
  • 8
@dlomlo: @frifinker: są stronki internetowe do naprawiania zepsutych pikseli, działa to tak że wchodzisz na nią, włączasz w przeglądarce full-screen na kilka godzin bez wyłączania ekranu a stronka wyświetla losowy szum zmuszający piksele do ciągłej zmiany koloru co potencjalnie może to naprawić
@TrueSlav:
@Karu184:
@TomgTp:
@dlomlo:
@xerxes931:
Udało się naprawić! Na noc wyłączyłem całkowicie i wyciągnąłem baterię. Rano około 7 obudziłem sie - nadal było widać około 3 kropki (czyli lepiej). Ustawiłem jasność na maxa i włączyłem intro zeldy ocarina które się w kółko zapętla i zmienia kolory na jasne - ciemne. Teraz sprawdziłem i nie ma śladu po kropkach. Tak wiec Mireczki uważajcie jak zostawiacie swojego 3DSa, lepiej