Wpis z mikrobloga

@Kris95: np ja od lat nie jeżdżę.Zbyt się zabudowała, za dużo ludu i komercji, ceny też już czasem z dupy.Lepiej dołożyć nieco kilometrów i np Czarnogóra (mam nadzieję,że jeszcze ileś lat janusze nie będą tam zaglądać)
@loduwa Bośnia xDDDD
20-kilka kilometrów wybrzeża #!$%@? hotelami xD.
W Serbii to już zupełnie... Brak morza i jeszcze cyrylica do tego xD

@Kris95 Chorwacja ma rekordowy najazd turystów, bo odpadła Afryka, w Hiszpanii bieda i pożary, a na "cywylyzowanym zachodzie" beżowi lekarze i inżynierzy zawsze mogą #!$%@?ć głowę albo wziąć ciężarówkę na przejażdżkę. Do tego brexit i już wyjazdy na tej półkuli ograniczają się do Bałkanów, a tutaj tak jak pisałem- Bośnia
@loduwa: byłem, za niedługo ponownie będę m.in. tam też. Można znaleźć spokój, zieleń, wodę, góry, co kto lubi, mili ludzie, ceny ok. Byle się tam nie nazjeżdżało za dużo. Przyalbańskiej granicy zalatuje już ahmedami i tam się cywilizacja niestety kończy, np czuć to w Ulczynie już,ale nie trzeba tam zaglądać.
@loduwa: w Czarnogórze co kto lubi,mozna iść w góry Lovcen-mauzoleum na szczycie, monastyr-klaszytor,Kotor i schodki, Bar stare miasto,Budva,Petrovac i inne wioski zwiedzić.Plaże wybierać za miastem raczrj,jeśli nocleg np Sutomore to Czerwona plaża kawałek dalej.. Generalnie kupa przewodników co zwiedzać jest.Nawet na miejscu można auto pożyczyć albo rejs po wioskach by starówki w każdej zaliczyć.Choć teraz noclegi pozajmowane raczej będą już,ale np na booking coś znajdziesz.Szukałbym noclegu na południu raczej,Petrovac,Sutomore ew Bar