Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Je jebe. Próbuje wyjsc z przegrywu i podrywam loszki w szkole językowej i zero zainteresowania. Żenada i wstyd jak próbuje grać samca alfa i objąć jakąś to są oburzone co ja robię XD To jest tak żenujące.
#przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Je jebe. Próbuje wyjsc z przegrywu ...

źródło: comment_hteL2KA6RkyZhjTSaeBeAHcX58CxQfBX.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@goodidea: @TaoHosts: no i w czym problem. Mega plus dla gościa, że zrozumiał gdzie tkwił jego problem i swoimi staraniami się zmienił. Najważniejsze to uświadomić sobie, że nic nie jest stale i wszyscy się zmieniamy i mamy możliwość zmiany. To, że teraz Ci w czymś nie wychodzi lub czegoś nie potrafisz, nie znaczy że nie nie możesz tego zmienić. Gość znalazł w swoim życiu równowagę i wyrobił dobre
  • Odpowiedz
@TaoHosts: Jest jeszcze bardzo ciekawy przyklad amerykańskiego magika, który podobnie jak omawiany kolega, wprowadził w swoje życie zmiany i rozwija się nieustannie, już mając efekty w postaci zainteresowania ludzi i niesamowitego działania na kobiety. Ale patrz na to jak podchodzi do sprawy seksu:

Ogólnie problem nastolatków i mężczyzn, którzy uważają seks za cel życia i liczy się tylko "ruchanie" polega na tym, że nikt ich nie uświadomił w odpowiednim etapie
zexan - @TaoHosts: Jest jeszcze bardzo ciekawy przyklad amerykańskiego magika, który ...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Pamiętam jak w liceum wyrywał mnie właśnie taki samiec alfa który dodatkowo starał się strzelać tekstami seksistowskimi i sugerującymi dominację nade mną. Pamiętam też jak się poskładał jak dostał w końcu porządnie po ryju od dziewczyny ćwiczącej boks.
  • Odpowiedz
Takie triki działają tylko wtedy jak masz wyjściowy ryj.


@Galactus: ale to tez nie działa na każdą kobietę.
Przyznam, że choćby najprzystojniejszy chlop na świecie chciałby mnie nagle objac, to bym jazala się mu stuknac w czolo.

Nie wszyscy lubią bliski kontakt z całkowicie obcymi osobami. Ja wręcz nie cierpię, nawet z bliskimi znajomymi lepiej się czuje z lekkim fizycznym dystansem (choć wiadomo, ze im bliższy znajomy, tym wymagana odległośc
  • Odpowiedz