Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakieś dwa lata temu w wieku 22 lat zapisałem sie na kurs podrywania.
Wydałem 1000 zł podszedłem do 120 kobiet w ciągu 3 dni z ktorych uwaga JEDNA byla na tyle zainteresowana ze podala mi swoj numer telefonu ktory byl jednocześnie rzeczywiscie jej. Trenerzy mówili ze właśnie o to chodzi i że jak dojde do ich poziomu to 20 na 100 kobiet bedzie moja. Wydalem kolejne 1000 zł na dodatkowe kursy podszedlem do 500 kobiet miałem 5 ,,akceptow" Z szesciu kobiet które byly zainteresowane tylko z jedna mialem wiecej niz 1 randkę a później okazało sie za ma męża i ze jej sumienie nie pozwala.
Po takim miesiącu schudlem 10 kg i wygladalem jak martwy. Ostatecznie chodze na dziwki i zamknąłem etap próby wyjścia z przegrywu. Ogolnie nie polecam podrywu jak jest sie spierdoxem do dzisiaj czuję ogromną zenade jak przypomne sobie jak biegalem po mieście za 620 kobietami.
#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Zkropkao_Na
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

musisz zapomnieć o takich stwierdzeniach jak 'wygląd się nie liczy' i 'bądź sobą', bo to są chyba jedne z największych bzdur świata, ale żadna laska ci tego nie powie. jeżeli wyglądasz powyżej przeciętnej to możesz mieć s---------ą gadkę a i tak z lekkim wysiłkiem będziesz rwał panny. dlatego zanim wydasz hajs na jakiekolwiek kursy, zainwestuj pierw w siebie. wybiel zęby, pomyśl nad aparatem jeżeli masz krzywe, ogarnij włosy, wylecz ewentualny trądzik, pozbądź
  • Odpowiedz