Wpis z mikrobloga

Wawataxi urządzila sobie postoj taksowek na al. Wyzwolenia- przy Pl Zbawiciela. #!$%@? z tym, że pierwsza taxi stoi przed przejsciem dla pieszych ograniczajac widocznosc. I #!$%@? z tym, ze 100m dalej jest wyznaczony postój taksówek który jest totalnie pusty. Jesteśmy zawodowe kierowce i możemy się ustawiać gdzie chcemy. Aaa pominąłem, ze prawie każdy odpalone auto.
#taxi #warszawa
Pobierz k4rolex - Wawataxi urządzila sobie postoj taksowek na al. Wyzwolenia- przy Pl Zbawici...
źródło: comment_gzcBhv5sIlYjWBc9xk7zP1Qf0nHIbISS.jpg
  • 17
@Robert_K a to klub ma wydzierżawiony ten odcinek drogi? Nie bądźmy śmieszni. Tak jak pisałem wcześniej kilkadziesiąt metrów dalej jest postój taksówek który w tym czasie był zupełnie pusty. Tak jak napisal @vydyah tutaj piesi chodzą jak chcą, a jeszcze złotówki ograniczaja pole widzenia swoim nielegalnym postojem (stanie bezpośrednio przed przejsciem dla pieszych).
@Robert_K tak, miasto ma umowe z miastem pozwalającą stać tatyfiarza przed przejsciem dla pieszych. Minimalna odleglosc to 10m oni stoją pół metra przed przejściem.
@BajerOp: Widzę ze nie jeździsz taxi to tego nie ogarniasz. Jakby tam był ruch jak na marszałkowskiej to rozumiem ten ból ale w nocy jest tam bardzo mało samochodów i od kiedy pamiętam to stoją tam różne korporacje i jakoś nikt nie zginął ale nieeeeeee. Na wykopie musi być sraka o coś tak durnego. Ciekawe czy byś miał ból dupy jakbyś zamówił sobie uberka a on by czekał na Ciebie 500m
@Robert_K: nic mnie nie obchodzi ruch czy nie ruch, dalej jest postój taxi, nie można stać na włączonym silniku plus taxi to nie jest jakaś grupa uprzywilejowanych że moze robić co chce, czy to takie trudne?
@Robert_K ano wlasnie, szkoda gadac. Ani razu nie odniosłeś sie do łamania przepisów przez tych kierowcow, tylki same wymowki - o tej porze jezdzi tam malo samochodów, jeszcze nikt tam nie zginął. Nic o tym, ze stoi bezpośrednio przed przejsciem dla pieszych, ze moglby legalnie stanąć na postoju. I te kilka taksowek nie czekał na konkretnego klienta tylko na potencjalnego klienta. Jestem w stanie zrozumieć, ze po kogos przyjechal i czeka chwile,