Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mireczki mam problem z bratem. Ma 21 lat i po prostu olał studia, powiedział że na nic mu to nie przyda się i zaczął pracować i uczyć się #programowanie bo naczytał się w internecie, że dużo zarabiają. Nie chcę mu podcinać skrzydeł, ale boję się, że mu nie wyjdzie i zostanie z niczym, chłopak ma tylko maturę i liceum. Wyjechał do Anglii pracować, a po pracy uczy się programowanie, druga sprawa jest słaby z matematyki więc nie wiem czy jest sens w jego przypadku. Wiem, że nie powinienem mu układać życia, ale chcę, aby miał dobre życie, proponowałem mu, że zafunduję mu kurs spawacza, to nie chciał. Sam nie wiem jak mu pomóc, nie chcę, aby obudził się za 5 lat z ręką w nocniku.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 54
zalezy jak sie ustawisz


@OzaweNakashi: Tego nie neguję. pytanie czy naprawde byś sie nie ustawił bez studiowania. Mi raczej się nie przydały, chociaż nie narzekam jakoś specjalnie.

moj znajomy po zarządzaniu jest w anglii, inny pracuje na budowie, a jeszcze inny w firmie ojca. to tak dla kontrastu, bo zaraz ktoś pomysli że każdy kilkanascie koła do łapy bierze xD Twoje zarobki wygladają mi troche na zagraniczną pracę przeliczoną na złotówki.
TrzeźwyDziadek: Zrobilem podobnie jak Twoj brat. Zarabiam teraz dobrze jako senior developer. Z matematyki bylem slaby bo miałem slabych nauczycieli. Podczas samodzielnej nauki lapalem wszystko zdecydowanie szybciej. Tylko musialem wiedzieć ze to wykorzystam.

Zaakceptował: NowyJa