Wpis z mikrobloga

@emdey: Z perspektywy woodstockowicza to jest po prostu niesmaczne co robią. Ja rozumiem, że wolny rynek zweryfikuje, ale to jest zwyczajnie niesmaczne. Wpieprzają się gdzieś, bo poczuli, że to będzie cool.
@stan-tookie-1: No to znaczy, że są tacy ludzie tam potrzebni. Nikt nie broni innym partiom jechać.

Ja w ogóle uważam, że to świetny sposób na 'wyjście do ludzi' i chętnie pogadałbym z takim przedstawicielem pod warunkiem, że odpowiadałby na pytania. :-)

Pomyślcie, że PiS wysyła Susiego na przykład... Jaka promocja. :-)
No to znaczy, że są tacy ludzie tam potrzebni. Nikt nie broni innym partiom jechać.


@emdey: myślę, że środowiska które mogą tam się pojawić są ściśle określone, po gościach z kilku ostatnich lat widać, że jest mniej więcej zbliżone towarzystwo
@emdey: "Akademia Sztuk Przepięknych to miejsce ważnych spotkań i rozmów. To miejsce, w którym Lech Wałęsa, Tadeusz Mazowiecki i Leszek Balcerowicz opowiadali o losach Polski, miejsce w którym Tomasz Lis, Monika Olejnik i Tomasz Sekielski rozprawiali na temat dziennikarzy i dziennikarstwa" ze strony oficjalnej przystanku. nie jest to zbyt różnorodne towarzystwo

http://woodstockfestival.pl/asp tutaj pełna lista
A jeśli po prostu mają ochotę pojechać i się dobrze bawić? Czy to jakaś zorganizowana akcja z ukierunkowaniem na politykę? Co wtedy? :)


@emdey: Zdjęcia z wyjazdu retweetuje oficjalny profil PO. Jest tam m.in. Schetyna.

I mają plakietki "Gość". Czyli tak oficjalnie.
@camilioflower: Upolitycznianie imprezy, robienie z tego politycznego wiecu nie jest mile widziane. Owszem. Politycy są zapraszani w charakterze gości ASP (co zresztą również jest przez część woodstockowiczów krytykowane), jednak PO nie pojechało tam w takim charakterze.

Impreza ma swój klimat i oni wbili w to jak pięść w oko. Jest uczucie niestosowności zachowania.

Możesz to sobie porównać z sytuacją, gdyby pojechali do Lednicy na Spotkania Młodych partyjnym busem i robili sobie
Pobierz BongoBong - @camilioflower: Upolitycznianie imprezy, robienie z tego politycznego wie...
źródło: comment_TcF0dpGbnWqrHnNhYuuXoIYEuZ82lTy3.jpg