Wpis z mikrobloga

Nie było nas tu chwilkę, ale dzięki wykopowi trafiliśmy na kilku zainteresowanych klientów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nasza deska do prasowania (czyt. stoliczek)jest do sprzedania!

Zrobimy na wykopie dobrą cenę co by się szybko sprzedało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wykop #drewno #metal #architektura #architekturawnetrz #wnetrza #dom #aranzacjawnetrz #katowice
#polskiedomy #meble i szczególnie #rozowepaski bo to wy najczęściej urządzacie (ʘʘ)
Pobierz
źródło: comment_7malV4M4uYf9EGQNP83IE7dER54afu0J.jpg
  • 45
@Hannahalla
@Killeras
Ale tutaj nikt nie zamawia drewna a stolik, wygodniej dla klienta jak ma w cm albo mm. Sam zamawiam dużo blatów drewnianych i rzadko podaję grubości w calach - mowie o blatach już sklejonych.
@NetJaro: Sama robiłam sobie ławki i stolik na balkon, mam zamiar zrobić do salonu stolik kawowy. Ty mówisz o sklejonym drewnie, tu rozmawiamy o litych deskach, co widać na zdjęciu i ich poprzednich pracach. W tartakach czy też u stolarza jeżeli rozmawia się o deskach to używa się cali. Jeżeli oferują proste stoliki na spawanych kątownikach za prawie 900 zł to chyba wiadomo że powinni reprezentować profesjonalne podejście do swoich wyrobów
@Hannahalla: Po pierwsze nie wiem czemu jesteś taka nerwowa xD

Dziwne i nieprofesjonalne.

Nie siedzimy na wykopie tydzień także znamy trochę twoje podejście do różnych spraw (bany za nic nie leciały xDDD)

Ale do rzeczy:
czemu nie w calach?
- przeciętnemu Polakowi łatwiej wyobrazić sobie 4,5 cm niż 1.8 cala...
- w PL w calach to albo felgi albo rury się kupuje
nie wiem z jakiej jesteś części kraju
Pobierz
źródło: comment_clEn2dYpZOq4anS4OMZKRi37bheAj2Rs.jpg
@Hannahalla: Nawet nie wiesz o co mi chodzi xD

Po drugie, nie mam na myśli tutaj prywatnych spin, tylko ogół prowadzonych z twoim kontem rozmów.
Jeśli komuś nie podobało się twoje ciasto/kubeczek to od razu atakowałaś ludzi xDDD

Kończąc bezsensowne dywagacje. Miejmy szacunek do siebie i innych choć jesteśmy tylko na wykopie. ʕʔ