Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
hej, możecie mi wierzyć lub nie ,ale dzisiaj kończę 30 lat, mam żonę, dom, samochód, firmę i po dzieciństwie z ojcem alkoholikiem chciałem powiedzieć, że w życiu nie wypiłem ani kropelki alkoholu - nawet nie wiem jak p--o smakuje , tak samo z papierosami - nigdy nie skorzystałem. mowię całkowicie poważnie, w sumie nie wiem po co to piszę ale jakoś tak chciałem wiedzieć co inni o tym sądzą, czy ktoś to uszanuje czy wyśmieje

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Też przestałem rok temu i znowu nie zamierzam. Po roku przerwy, codziennie mam nastrój tak dobry, jak mailem kiedyś tylko w weekendy jak chodziło się do baru z kolegami napić.

O tym, że życie jest łatwiejsze jak masz zawsze trzeźwą głowę i portfel pełniejszy to nie trzeba wspominać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Za co szanować? Za p-------y spoko tak naprawdę. Ale za p--o czy a-----l? Małe ilości nie są złe, wręcz zdrowe. Do tego porzadne alkohole to też bardzo miła uczta dla smaku - od win, po cydry, bourbony, w----y, piwa. To tak jakby się chwalić że nigdy nie piło się soku jabłkowego czy coś. Bezsensu i tyle z alkoholami. Z papierosami - nic nadzwyczajnego, ale chwali się.
  • Odpowiedz