Wpis z mikrobloga

Moja mama jest w szpitalu, miała operację nogi i wmontowali jej endoprotezę, jest 1/5 robocopem. Z racji tego, że za niedługo też ma urodziny, to chłopak mojej siostry postanowił w prezencie jej odmalować pokój na te kolory, które chciała mieć (turkus i amarant XD) no i ok, mama dała zielone światło, chłopak od siostry za swoje obkupił się w farby, ale, że żar leje się z nieba, a on po pracy od razu tu do nas przyjechał by to zrobić, to poprosił znajomego tam od siebie z firmy by pomógł mu z tym pokojem, razem jak się nim zajmą to 3 godzinki i koniec, a samemu to jak nic parę dni by musiał przyjeżdżać.

Do meritum, siostra poinformowała mamę, że malowanie jej pokoju się właśnie zaczęło i dodała, że chłopak wziął sobie kolegę do pomocy, by szybciej to poszło, mama we wrzask, że jak to, jakiś obcy typ będzie jej po domu łaził, jeszcze coś ukradnie XD Kazała im się wynosić z domu, bo ona sobie nie życzy wpuszczania obcych ludzi do mieszkania XD

Poziom żenady wzrósł ze mnie tak bardzo, że z treningu szybciej do domu przyjechałem bo mi centralnie wstyd za zachowanie matki, zbiłem grabę z gościem przed wpuszczeniem ich do domu, był z chłopakiem jej córki, chcieli jej w prezencie odnowić pokój, a ona ich wyrzuciła z impetem, bo wzięła gościa za złodzieja, ja #!$%@? murki jak mi wstyd, dawno tak nie żenadłem.

Shame on you mamix, shame on you ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#truestory #gorzkiezale #zalesie #mamix
K.....r - Moja mama jest w szpitalu, miała operację nogi i wmontowali jej endoprotezę...

źródło: comment_ke4F7jcA7HSuMk0KR0E4cwEFlYYgFU6y.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@BajerOp: Wkleiłbym też rozmowę, którą z nią właśnie odbyłem, ale byłaby afera, że patola w domu i mam zacząć to streamować i zgarniać donejty, więc powiem Ci tylko tyle, że napisałem, że żenadometr mi #!$%@?ło w kosmos po tym co zrobiła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz