Wpis z mikrobloga

@skiros: uwierz że my mamy dziesiątki PW codziennie. Nie każdemu możemy odpisać od ręki. Stanowisko sklepu jest takie. Paczki po 60 dniach od nadania uznaje sie za zaginione. Mamy sygnały, że paczki mimo wszystko dochodzą, więc należy czekać. Jeżeli 60 dni od nadania twojej paczki jej nie otrzymałeś otrzymasz zwrot pieniędzy. Nie ma znaczenia jaką formę płatności wybrałeś podczas zamówienia.
@GearBest_Polska: czekam dostatecznie długo, z początkiem września stuknie już 2 miesiące od kupna telefonu. Teraz zgłosiłem już do PayPala bo nie mam cierpliwości się użerać z wami.
Poza tym co to ma znaczenie, że koniec miesiąca. To od kiedy zaczyna się koniec miesiąca, już od 23 sierpnia?
I co? Komuś doszedł mi5 po tak długim czasie?
Ja czekam już 3tyg ponad, a mialo być 15dni roboczych... Niby jest > In transit-it's progressing through Post network4PX od 28.08 w Wiedniu...
Tracking:RT002467833AT
@pitol23: nic nie doszło. Gearbest niby miał zwrócić kasę, ale oczywiście jakoś niby coś im, nie wyszło. Nie chciało mi się z nimi dyskutować, więc otworzyłem spór w PayPalu, niestety tam też to wszystko trochę czasu trwa.
Więc podsumowując, na razie nie mam ani telefonu ani pieniędzy...
@GearBest_Polska ja też ma podobny problem. Wygląda na jakąś wielką ściemę z tymi telefonami i ich dostarczeniem. Support najpierw zaoferował mi 214 USD zwrotu (zapłaciłem 228.99), a jak się zgodziłem to nagle kazali mi czekać do 12.09. A teraz nagle zaoferowali mi 115 USD.
@GearBest_Polska albo jesteście poważną firmą albo nie. Wy wybraliście taką a nie inna firmę kurierską, która zgubiła przesyłki (jeśli w ogóle zostały wysłane?). Zwróćcie pieniądze klientom, a sami
Niezłe wałki z tym Gearbest, też niestety wziełem Europe Registered :/ i paczka też stoi w Wiedniu. Czy to logiczne, że tylu osób zostało wyruc**** przez sklep.

2017-09-11 08:00
VIENNA / In transit-it's progressing through Post network
2017-09-10 19:00 VIENNA / Shipment arrived at airport
2017-09-10 13:23 HONGKONG / Shipment departed from airport
2017-09-10 03:07 HONGKONG / Hand over to airline
2017-09-08 16:10 HONGKONG / Arrived at Hong Kong hub
2017-09-07 15:23