Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ruszka: Człowieku nie wiesz nic o mnie a tworzysz jakieś historie odnośnie środowiska i rodziny w którym się wychowałem. Beka mocno z Ciebie. Co do reszty rzeczy to powiem Ci ze moja kariera zawodowa powoduje ze wpisując moje imię i nazwisko w Google to pierwsze wyniki to będzie moja osoba a moich imienników z moim nazwiskiem jest wielu. Mylisz się mocno ale Twoja racja a mój spokój. Ja nie boldupie
  • Odpowiedz
@Shmit:

Zrobiłem dokładnie to samo co ty w kontekście ludzi jadących na woodstock - nie wiesz o nich nic, nie znasz ich, a twierdzisz, że są ludzkimi odpadami.

Serio wyskakuje to nazwisko? Czyli jeśli faktycznie poczułem się zagrożony twoimi groźbami, i pójdę ze zdjęciem twojego komentarza dalej, to mogę spowodować ci drobny PRowy upadek? Brzmi wspaniale. Podaj to nazwisko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Teraz to się broni lasek, że chodzą z cyckami na wierzch. Ale jak ja bym wymachiwał kutorem to od razu by było, że jestem #!$%@? zboczeńcem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@ropppson: widzę że masz jakiś większy problem z samoakceptacją, skoro dla plusów musiałeś zrobić dwa posty z tym samym kontentem, rzekomo przez ciebie pogardzanym. jednak jakoś oczek nie odwracałeś przy kopiuj-wklej. xD stulejarz-hipokryta level:1000.
  • Odpowiedz
dobrze bawią


@dude9: TUTAJ JEST POLSKA! DOBRA ZABAWA ZAKAZANA!
No chyba że chodzi o nocne spamowanie wykopu gówno wpisami, ale się uśmiejemy hohoh nie to co te zwierzęta na Woodstocku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz