Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noitakto: chyba nie mnie chciales zawołać, bo ja nikogo nie wyzywam, jak mają swoje miejsce przeznaczone do imprezowania to ja nie wtykam tam nosa, niech się bawią. Chodzilo mi o coś zupelnie innego.
  • Odpowiedz
@Shmit:

Zdefiniuj normalność. Muzyka na woodstocku bynajmniej jest "#!$%@?". Chociaż o muzyce też pewnie nie masz pojęcia, i nie będziesz potrafił zdefiniować co #!$%@?ę "#!$%@?ą" muzykę.
  • Odpowiedz
@Shmit:

Nie chcesz dyskutować bo nie potrafisz i nie masz żadnych argumentów. Jak dla mnie to jesteś 5 klas niżej od ludzi taplających się w błocie, bo jesteś bucowatym chamem który nie potrafi przeprowadzić prostej konwersacji i uzasadnić swojego zdania xD
  • Odpowiedz
@Shmit:

No można być tobą na przykład - nie dość, że ortografia leży, wypowiedzieć się nie potrafi, to jeszcze uargumentować swojego zdania nie umie xD Dlatego o tym mówię - jesteś większym odpadem niż ci ludzie taplający się w błocie, bo poznałem kilku i byli to niesamowicie inteligentni ludzie, którzy po prostu cieszą się z życia i bawią się jak chcą. Ci ludzie potaplają się w błocie, a potem wrócą
  • Odpowiedz
@Shmit:

Podaj mi twój najpierw, będę wiedział gdzie złożyć pozew o groźby karalne xD Zgaduje, że imię to sebastian, ukończyłeś szkołę zawodową, a twoje hobby to #!$%@?ć się w weekend z łysymi ziomeczkami? xDD
  • Odpowiedz
@ruszka: Szkoda czasu na dyskusje z Tobą. Jesteś marnym trollem. Bardzo się mylisz co do mojej osoby. Idź taplać się w błocie z kolegami na woodstocku. Rodzice na pewno dumni
  • Odpowiedz