Wpis z mikrobloga

@grzech_u swoją drogą to paranoja stawiać znak, że teren zabudowany i na całym terenie ograniczenie wynosi 50km/h. Czyli jak ktoś się w nocy zapomni to z buta dostanie mandat.
  • Odpowiedz
@robertx ludzie nie znają przepisów ile mogą jechać poza terenem zabudowanym. Idealnym przykładem jest DK11 w Tarnowskich Górach, wyjazd na drogę i koniec terenu zbudowanego wszyscy jadą 100, dojazd do odcinkowego pomiaru - 90% jedzie 50 - ograniczenie to 90...
  • Odpowiedz
  • 6
@grzech_u najlepsze są odcinkowe pomiaru prędkości - przed kamerami zwalniamy do 60 (ograniczenie 90) a później but w podłogę xd kisne za każdym razem
  • Odpowiedz
@kAdi: Ale pierwsze kamery nie mierzą prędkości, tylko robią fotkę, czytają rejestrację. To samo robią końcowe i z czasu i dystansu wyliczają średnią prędkość.
Jak za kamerami przyspieszasz, to życzę miłego płacenia mandatów.
  • Odpowiedz
  • 4
@caffe kumplu nie zrozumiałeś mojego wpisu- wiem jak to działa. Sytuacja która opisałem to moje obserwacje zachowań innych ludzi - nie jeżdżę tamtędy szczególnie często ale jak już to potwierdza się za każdym razem o każdej porze :)
  • Odpowiedz
@soadfan: aaa, o to Ci chodziło. Myślałem, że tak ogólnie piszesz, a nie o fotce. Ciężko stwierdzić, nie znając miejsca. Może droga kręta i słaba, może dużo przejść itp.
  • Odpowiedz
@kAdi: Akurat się z tym nie zgodzę - znam jeden taki odcinek i wszyscy jadą 40-45 (50 dozwolona) calutką drogę. Też wkurzające, bo jakby pojechali te 55 momentami (50 + jakiś tam błąd na niepopatrzenie na licznik), to by wielkiej tragedii nie było. Ale w zabudowanym to ludzie gnają po 70. Jak mają ten odcinkowy to nagle wszyscy potrafią nie przekraczać 50 i jeszcze margines błedu sobie zostawić.
  • Odpowiedz
udzie nie znają przepisów ile mogą jechać poza terenem zabudowanym. Idealnym przykładem jest DK11 w Tarnowskich Górach, wyjazd na drogę i koniec terenu zbudowanego wszyscy jadą 100, dojazd do odcinkowego pomiaru - 90% jedzie 50 - ograniczenie to 90...


@soadfan:
Szczerze mówiąc to sam nie wiem czy skrzyżowanie anuluje znak "teren zabudowany". A w Google'u też nie mogę tego znaleźć. Jeśli chodzi o znak "teren niezabudowany" to na tej drodze go
  • Odpowiedz