Wpis z mikrobloga

UWAGA UWAGA! GWARANTOWANA LEGENDA DLA KAŻDEGO! Blizzard zaimplementowal po stronie serwera zmiany dotyczące paczek - od dzisiaj nie dostaniecie duplikatu legendy która już macie. ALE ALE wygląda na to, ze zmiana dotycząca „gwarantowanej legendy w pierwszych 10 paczkach” obejmuje WSZYSTKICH, nawet jeśli już otwieraliscie paczki z danego setu wcześniej. Przykład - miałem zachomikowane 8 paczek z classica, czekałem z otwarciem aż wejdą w życie te zmiany. Skutek - w 8 zero legend, dokupiłem jedna a w niej Black Knight (którego nie miałem). Miałem 5 z ungoro, po otwarciu zero legend, dokupiłem kolejne 5 ungoro. Skutek - w 8. paczce sherazin. kupiłem tez 10 z whispers of the old gods - w 7. paczce nat darkfisher (lol). Na reddicie ludzie potwierdzają ze to działa. Jest prawdopodobnie JEDNO ALE - działa to u wszystkich, którzy przestali otwierać pakiety od czasu kiedy blizzard ogłosił ze wprowadzi takie zmiany - 6 tygodni w moim przypadku (licząc same paczki z brawla). #hearthstone #hearthstonepakiety
  • 15
@Wayner: a otwierales moze paczki z brawla na biezaco? albo z watch&learn? bo warunkiem zeby to dzialalo jest zupelny brak otwartych paczek z danego setu w ciagu ostatnich kilku tygodni
JEDNO ALE - działa to u wszystkich, którzy przestali otwierać pakiety od czasu kiedy blizzard ogłosił ze wprowadzi takie zmiany - 6 tygodni w moim przypadku (licząc same paczki z brawla)


@czrls: #!$%@?... ( ͡° ʖ̯ ͡°)