Wpis z mikrobloga

Ja się zastanawiam na #!$%@? Ci ludzie tam przychodzą? Najczęściej tylko siedzą, nic ciekawego nie robią i nic nie wnoszą. Mogliby coś #!$%@?ć lub coś przyaktorzyć albo jakiejś lipy narobić przed Nowakiem lub cokolwiek innego, żeby publiczność miała uciechę, a najczęściej albo siedzą i nic nie robią albo gadają jakieś nudne rzeczy, które nikogo nie obchodzą. Serio taka przyjemność jest z samych odwiedzin w melinie i gadania z tym przygłupem?
#danielmagical
  • 17
@G-R-B: Regularnie natrafiam na Twoje wpisy z tagiem magicala i dzisiaj w koncu rodzi sie pytanie, ktore wlasciwie pomogles mi zadac:

Serio taka przyjemność jest z samych odwiedzin w melinie i gadania z tym przygłupem?


zamieniajac to na.. ''Serio taka przyjemnosc jest z samego ogladania meliny i pisania o tym na wykopie?"

No za cholere nie rozumiem. Skoro tak drazni Cie ta melina, to po co to ogladasz i jeszcze robisz
@G-R-B: Grubas powinien wprowadzić cotygodniowe imprezy tematyczne i wpuszczać do mieszkania tylko ludzi w przebraniu. To oddzieliłoby ludzi "zabawnych", "z pomysłem", "potrafiących się bawić" i "mających dystans do siebie" od nudnych przegrywów siedzących w milczeniu obok grubasa na kanapie.
@PoProstuOna: Dlaczego przeżywamy? Bo mamy ból dupy, że moglibyśmy oglądać fajny i ciekawy serial (jak na początku remontu), przez np. lenistwo, obłudę czy skąpstwo grubasa dostajemy #!$%@? i nudne odcinki, a lepszej alternatywy na Youtubie póki co nie ma ;/
@PoProstuOna: Tak. To dla mnie ciekawostka. I od samej meliny i samego grubasa i jego show (taniec kurczaka i inne debilizmy) interesuje mnie bardziej wszystko to co się dzieje wokół tego czyli tak zwane dymy. Chodzi o to, że oglądasz transmisję online, na której wszystko może się wydarzyć. Były już wybijane szyby, pobicia, odwiedziny straży, karetek, grabarzy, wywoływanie duchów itp. itd. Wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie i nawet ciężko powiedzieć
@G-R-B: Dla mnie to rowniez ciekawostka, ale zerkalam na niego pod katem obserwacji. Pierwszy raz widze funkcjonowanie patologicznej rodziny i to od wewnatrz. Zadziwia mnie, ze w was ludziach - czesto swiatlych - z taka latwoscia przychodzi deprecjonowanie tych, ktorym sie nie udalo. Zapominacie, ze alkoholizm to choroba, a to co widzicie to jej efekt. Matka kazdego dnia traci kontakt z rzeczywistoscia, zatem skad Daniel mial czerpac odpowiednie wzorce, ktore pomoglyby
@PoProstuOna: No to się dowie i zapłaci. Najlepsza nauka. Z powodu buty, arogancji samego Grubasa i samolubności, zakłamania, dwulicowości , wrodzonej głupoty (i wiele jeszcze by można było wymienić) jego otoczenia nie jestem w stanie wykrzesać w sobie zbyt wiele współczucia dla tych ludzi. Może jedynie do Jacka, bo to człowiek małomówny, skromny i z wielkim sercem. Widać to po drobnych gestach wobec zwierząt i samej menelicy. Pomimo zaawansowanego alkoholizmu nadal
@PoProstuOna: Wszyscy jesteśmy hipokrytami, ale to nie temat na ten tag. Tutaj jestem podyskutować o tym co znowu odwalili nasi pokrzywdzeni przez los bohaterzy, którym to biedaczkom los i cały świat utrudnia zmianę swojego życia, o którą przecież tak codziennie wytrwale walczą codziennym chlaniem.
@PoProstuOna: Ja za to widzę człowieka pełnego ideałów, w które bardzo wierzy i człowieka pełnego wiary w ludzi. Szanuję, ale świat i życie zweryfikuje prawdopodobnie. Oby nie. Dobranoc.
@G-R-B: Podnos swoje poczucie wartosci, bez umniejszania innym. Znalazles sobie latwy cel (slabych chorych ludzi) na wylewanie frustracji dnia codziennego. Nie jestem pewna czy rzeczywiscie jestes lepszy od nich...

Pelna idealow? Hahahaha. Wychyl sie poza wpisy z tagu (magicale) dla frustratow. Pozdrawiam.
@PoProstuOna: Ale nie odbieraj tego tak bardzo osobiście. Widzę, że ubodło z tymi ideałami, więc coś jest na rzeczy. Zwłaszcza, że stajesz w obronie meneli, którzy by Ci pewnie z powodu swojej choroby i mimo Twojej postawy przepełnionej współczuciem i zrozumieniem dla innych tyle łaski nie okazali. Mimo wszystko pozdrawiam.
@G-R-B: Nie wiem kto tu odbiera osobiscie komentarze rozmowcy spogladajac na Twoje obszerne tlumaczenia dlaczego ogladasz meneli i dlaczego jeszcze o tym piszesz posty kazdego dnia. Swoja droga to obsesja.
Co do obrony, to nawet przez mysl mi nie przeszlo, ze moge kogokolwiek bronic. Intencje moje mialy na celu zwrocenie uwagi zacietrzewionego hipokryty i frustrata na to, ze jednak to w nim jest wiekszy problem niz w magicalach i jego spolce.