Wpis z mikrobloga

2 cipy z bla bla cara zarezerwowały u mojego kumpla 2 miejsca na przejazd Kraków- Wrocław na jutro rano, wszystko dograne i nagle jedna z nich napisała sms "nie jade" na co mój kumpel próbował się z nią 2 razy skontaktować, odpisała żeby do niej nie dzwonić bo go pozwie o "nękanie" dodała jeszcze że jest #!$%@?.. Oczywiście rezerwacji na bla bla żadna z nich nie odwołała, a mój cumpel jedzie pusty. Baby to #!$%@? #gorzkiezale #blablacar #takaprawda #smutnazaba
  • 6
@PonuryMruk: STANDARD. Naprawdę nie jestem zdziwiony. BlaBla generalnie ma to w #!$%@? bo im biznes się kręci, a reszta nie ich sprawa. Gdyby rozwiązali temat jakimiś przedpłatami, np. 25% teraz, reszta do ręki kierowcy to jeszcze ludzie by się zastanowili nad tym. A tak to jedna #!$%@? z drugą zarezerwuje przejazd i trzyma cały tydzień a potem nawet nie dołożysz miejsc po drodze, jak inny pasażer już zaklepał miejsce. #!$%@? jak
Bardzo nam zależy, aby sytuacje opisane przez @PonuryMruk zdarzały się jak najrzadziej. Dlatego zachęcamy do jak najszybszego kontaktu pomiędzy pasażerem a kierowcą po dokonanej rezerwacji w celu potwierdzenia wszystkich szczegółów. Jeżeli pasażer nie anuluje sam rezerwacji o tak jak napisał @DanielTakiJelen kierowca powienien zrobić to sam i podać właściwy powód. Wszelkie nieregulaminowe lub niewłaściwe z innego powodu sytuacje można zgłaszać nam poprzez opcję "Zgłoś tego użytkownika" dostępną na jego profilu lub w