Wpis z mikrobloga

Dzisiaj dokonało się ćwierćwiecze mojego jestestwa. W ciągu 25 lat mogę wymienić następujące sukcesy i porażki:
życiowe sukcesy:
1. Zbudowałam zajebiste miasto w SimCity 3000 (nazywało się Akwapa xD ),
2. Przeszłam Gothic I każdym obozem,
3. Finalnie zdałam prawo jazdy ( ͡° ͜ʖ ͡°),
4. Miałam siniaka w kształcie pepe,
5. kiedyś miałam gorszy brzuch.

życiowe porażki:
1. 9 lat na portalu ze śmiesznymi papieżami,
2. i wujowym nickiem (ale szkoda mi usuwać konta),
3. myliłam, mylę i chyba już zawsze będę mylić lewą z prawą...


4. kiedyś na zakończenie roku szkolnego pękło mi ramiączko od stanika i pół szkoły widziało moje cycki ().

#urodziny #oswiadczenie #gownowpis
izka715 - Dzisiaj dokonało się ćwierćwiecze mojego jestestwa. W ciągu 25 lat mogę wym...

źródło: comment_NZf1psQeishS5C8I2V8oS3Q7zGVhhRTF.jpg

Pobierz
  • 21
@anetaha: przez koszulę (białą) było widać, ale nie było co, bo to podstawówka była xD To był ten moment, kiedy już wiedziałaś, że coś tam powinno być chociaż nie koniecznie już było :D
@anetaha: to jeszcze jedna przypałowa historia, ale to już kreatywność moich rodziców dała znać po sobie również.
Kupiłam sobie buty na studniówkę, na prześliczne, cud miód i orzeszki. Jeden problem - mogłyby być MINIMALNIE większe. Próbowałam rozchodzić - ale tak nie bardzo. Wtedy mój tato wpadł na genialny pomysł:


W sumie nawet się rozkurczyły, jedyny problem, że... waliły. Bardzo. BARDZO. I nie przestały jeszcze przez kilka dni, aż do momentu jak
@izka715: bo z mojego doświadczenia wychodzi, że najlepsze kontakty mam z ludźmi z sierpnia, szczególnie z końcówki. Jednak związki tworzyłem do tej pory z dziewczynami z okolic maja. Tak tylko pytam.