Wpis z mikrobloga

Dalej mirki z #londyn róbcie ten ticket na #koparka . Bo. Niema komu kopać.

Właśnie gadalem z szefem .. Przyjmie z pocałowałem ręki bez doświadczenia za £160 dniowka jakby się dało nawet 5 chłopa

Pisać robić ticket i zacząc nareszcie zarabiać hajsy a nie k---a magazyny sortowanie naczynia.. To praca dla bab

#uk #zomo360
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@walezbani dostajesz pytania odpowiedziami ( około stu) i każde na egzaminie zostaje zadane ale w losowej kolejności. Odpowiedzi nagrywane są mikrofonem, także tutaj szkoła niema zbytnio jak pomóc. Trzeba je umieć.
Natomiast plac to pikuś. Dużo czasu na wsystskie zadania, i to ich uczysz się pRez te dwa tygodnie. ( pytania natomiast w domu)
  • Odpowiedz
@zomowiec: Twój Szef bierze na każdą maszynę czy tylko na koparki? Siedzę na produkcji i zawijam kiełbaski, ale odkładam kasę i robię jakiś kurs.
  • Odpowiedz
@zomowiec kurde, chyba się w końcu za to zabiorę. Pracowalem w Polsce na mecalacu i mini gąsienicowej łącznie z 5msc i było spoko. Tutaj robię na wózku vna za 8£ :/
  • Odpowiedz
@ursus ja jeszcze odkładam, jeszcze 2 koła odłożę i będzie spoko. Obecnie 3k funtów, myślę, że te 5k wystarczy na wszystko i jakieś rozpoczęcie pracy
  • Odpowiedz