Wpis z mikrobloga

Hej mirki, znowu zawracam głowę
Kupowałam na ebayu, leci na pewno samolotem (air, nie surface, pytałam sprzedającego), na ebayu jest napisane, że powinno przyjść między 2 a 10 sierpnia, a tego jeszcze nawet w Polsce nie ma (jak wiadomo najdłużej stoją przesyłki w WERach). Dzisiaj miła pani z poczty polskiej przez tel powiedziała mi, ze status "arrival at destination country" może nigdy się nie pojawić, bo nie musi. List polecony ekonomiczny, przesyłka rejestrowana.
I teraz nie wiem, czy jak upłynie np 10 dni od "wysłania" i dalej nie bd statusu, że jest w Polsce, to dzwonić do WER Warszawa i pytać czy juz jest u nich czy jak? Mialam sytuację, że jedna przesyłka z Chin zablokowała się na statusie, że wyleciała z Chin, po czyn niespodziewanie dostałam awizo, że jest juz do odebrania u mnie na poczcie. Przesyłka idzie z Japonii.
#tracking #alipaczka
Atanuri - Hej mirki, znowu zawracam głowę 
Kupowałam na ebayu, leci na pewno samolot...

źródło: comment_GBS2DajhvhMzVTwiJekraU5hYnsGqNux.jpg

Pobierz
  • 5
@AliPaczka: tak, to mi podawałeś i wiem, że może być dłużej niż 8 dni, ale teraz mi bardziej chodziło o samo to, że status o przyjściu przesyłki do Polski może się nie pojawić. Dalej staram się cierpliwie czekać.