Wpis z mikrobloga

@wpoz: Bitcoin rozszczepi się na Bitcoin i jakiś nowy gównocoin. Jak sobie zainstalujesz portfel nowego gównocoina i skopiujesz do niego wallet.dat od bitcoina to będziesz miał tyle samo gównowaluty co BTC.
Jak sobie zainstalujesz portfel nowego gównocoina i skopiujesz do niego wallet.dat od bitcoina to będziesz miał tyle samo gównowaluty co BTC.


@Daleki_Jones: Muszą to być BTC które miałem w portfelu przed rozszczepieniem?
@fervi:

I rozumiem, że dla przeciętnego użytkownika który wykorzystuje btc tylko do jakiś transakcji ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie ma setek btc na koncie albo koparek wartych milion nie ma to absolutnie żadnego
@wpoz: W teorii nie. Natomiast ETH i ETC podzieliły się z powodu oszustw ETH. Tutaj chodzi o hajs. Oczywiście w teorii coś ten shitcoin (BCC) może osiągnąć, ale zakładamy, że bez rewelacji i dołączy do dogecoinów
@fervi: kurde coś nie mogę tego zrozumieć. xD Czyli załóżmy mam teraz 1 btc, następuje rozłam i to mam 1 btc i 1 bcc? Zakładając, że bcc będzie chociaż trochę warty to jest to takie mnożenie pieniędzy? Trochę bez sensu więc pewnie coś źle pojmuję. xD
@Hegherom: sam bym lewarował i kupował te najbardziej zdumpowane ale nie mam dostępu :(

dash str xrp bts - z altów które są na dźwigni tu widzę fajne odbicia. A szczególnie str to się zajebiście odbija :D

Jak się nie boisz bagholdowac przez 2 tygodnie to polecam amp 12 czy tam 13 sierpnia wydają bete