Wpis z mikrobloga

@Froto: ja chyba polecę ED pod trikstera, nieźle zebrał buffów a i 10k ES z średnim gearem powinno sie zebrać

@michal0110: srs będzie drogie a baron bedzie pare exa na start letko xD
  • Odpowiedz
@Lrrr: @michal0110: Ja na ten moment startuję Frost Bladem, ED (jak contagion) dostał bufa w miarę mocnego i sam w sobie jest super, ale dalej będą problemy ze skalowalnością, dojdziesz do momentu w którym nie masz jak podnieść dmg ED. No to rpoblemy są endgame, ale zawsze ;P
  • Odpowiedz
@michal0110: bardzo popularny będzie SRS pod barona, każdy strimer będzie polecał str srs więc item będzie w #!$%@? drogi uwierz mi xD

@Froto: a co grałeś na becie? No i jakby zostały zmiany z power charge to od #!$%@? spell power będzie
  • Odpowiedz
@Lrrr: sporo grałem w tym ED, ale nie doszedłem do tego poziomu, abym miał problem ze skalowaniem. Tylko nic nie dodali co by je zniwelowało, na ten moment 25% more dmg na 20lvl (jak dobrze pamietam) i contagion +range. nowe gemy pod chaos dupy nie urywają.
  • Odpowiedz
@Froto: spoko jest to że w sumie na CI buildzie już nie jesteś zmuszony do posiadania chayula amuletu ( ͡° ͜ʖ ͡°) masz jakieś sekretne buildy z bety? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz