Wpis z mikrobloga

@BrakWolnegoLoginu: o kurna jak bym widziała mojego teścia. Wszystkich nienawidzi, każdy wg niego jest gorszy od niego, on jest w swoim mniemaniu najlepszy, najmądrzejszy i w sklepach upolowuje najlepsze okazje (bo na słowo "promocja" ma erekcje). Rąbie dupę każdemu, wszystkich krytykuje. Obraża się na każdego śmiertelnie i na wieki za byle gówno. Ale w kościele jest co chwile, pokój zawalony dewocjonaliami, obrazkami św., nawet ma półkę, na które trzyma pełno płyt
@BrakWolnegoLoginu: Były nawet badania robione na ten temat i okazało się, że ludzie wierzący więcej przeklinają, są bardziej agresywni i częściej lądują w więzieniach od ateistów (około 99% ludzi w więzieniach jest wierzących w porównaniu z 95% w "normalnym" społeczeństwie)
Rodzice niby religijni ale tylko na pokaz, ida do kosciola nie z powodow religijnych, ale zeby sie pokazac


@BrakWolnegoLoginu: Tak jak 90% tego kraju? XD Powiedz, że jesteś ateistą to w oczach większości staniesz sie zerem, jehowym czy innym podludziem. Niestety, w tym kraju dalej jest ta totalnie #!$%@? mentalność, że "co ksiądz powie" i ludzie odwalają jakiś szajs typu chociażby wieszanie krzyża na ścianie na czas wizyty księdza itd, strasznie
Az mi się przypomniało jak to mój dziadek zawsze jak ksiądz na kolędę przychodził to zawsze się rzucał że nagłośnienie #!$%@? i że pedofile z nich ( ͡ ͜ʖ ͡)