Wpis z mikrobloga

@kinga2012: jeszcze zeby to było jak na początku pisali że pomagają wartosciowemu człowiekowi i jego mamie i brata chronią od bidula :) a to zwykły cham, menel, obraza całą rodzine i do wszystkich ma problemy bo nie chca wypic z nim kociołka, tak samo jak tego sebe bronili a okazało sie jaki jest :) i dalej ich poją kasą i alkoholem, gdzie ja zyje
@RebelSon: Te pieniądze nie są wysyłane tam po to żeby im pomóc, charytatywnie. To jakiś mały promil wszystkich donacji. Jedni donejtują żeby kogoś pozdrowić, drudzy obrażają, trzeci reklamują się, inni płacą jako uznanie dla osoby twórcy albo np. dla atencji itp., a głównie chodzi o poczucie możliwości wpływu, uczestnictwa i jakąś interakcję z osobami na streamie i właśnie to w dużej mierze składa się na jego aktualną popularność i bez tych
@dvdimperae: Po to sa donacje aby chłopak sobie uzbierał z tego na życie/"sprawy prywatne" hehe. Tylko jest chyba różnica czy wyślesz mu 3zl w donajcie aby zwyzywać grubasa czy wyślesz 2000zł ot tak. On to wszystko przeżre w Mc (bo kim on jest do #!$%@? żeby jeść w domu, jakiś biedak? Zapomnial wół jak cieleciem byl), w czasie gdy inni nie maja nawet na chleb. Grubas sie z was śmieje jedząc
@bednar_WSRH: Ja rozumiem na czym opierasz swój punkt widzenia, ale Ci co rzucają te 2k np to nie robią tego raczej dlatego, że super lubią grubego i chcą go zadowolić czy coś. Oni mają raczej na niego #!$%@?, to po prostu taki kaprys ich, chyba widziałeś jak ostatnio się licytowali po kilka tysięcy żeby sobie udowodnić kto lepszy? Może robią to po prostu żeby kogoś dupa bolała i żeby się podniecali,
@dvdimperae: Nie no ogólnie się z Tobą zgadzam, po prostu chyba mój mózg nie potrafi sobie wyobrazić takiej postawy jako logicznej i racjonalnie wytłumaczyć tego zachowania hehe. Jest to tak jakby po za granicą mojego wyobrażenia, coś ala niepotrzebne wzywanie policji, straży etc. Gdybym dysponował taką gotówka wolałbym raz na tydzien przejechać się do schroniska nakarmić psiaki, które w przeciwieństwie do grubego sobie nie są w stanie na to własnymi rękami