Wpis z mikrobloga

Jak iż jestem napalonym fanem Górnika, to chciałbym przytoczyć moje odczucia co do dzisiejszego hitu(?) kolejki.
Górnik gra u siebie i jak udowodnił w poprzednim sezonie w "NICE 1 Liga" jak i w meczu z Legią, że u siebie potrafią wygrywać ważne mecze. Bądź co bądź, dobra postawa w Białymstoku i "sportowa złość" po porażce przez karne, może dla Żaboli dać trochę optymizmu. Aczkolwiek Wisła sezon zaczęła w chyba jeszcze lepiej. Wygrana z Termalica i Pogonią. Choć w internecie można się napotkać na opinię, że w.w drużyny były po prostu bardzo słabe. Ja nie wiem, ale jadę na ten mecz i mam nadzieję, że nie wrócę ze spuszczoną głową. Wyjątkowo będę optymistą i stawiam 2:1 dla Zabrzan
#pilkanozna #gornikzabrze #wislakrakow
xRAFCIUx - Jak iż jestem napalonym fanem Górnika, to chciałbym przytoczyć moje odczuc...

źródło: comment_elN4bohvv86PDZGzxqtz23Vus27phiDv.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@Perlo: koło #!$%@? mi lata mi forum i cała reszta tam. #!$%@? mnie znasz, nie wiesz czy popieram TS jako tako a #!$%@? #!$%@?. Bo w internetach przecież można
  • Odpowiedz
No wlasnie pilkarze powinni byc zdemotywowani. Dalej wlascicielami sa sebiksy nze stowarzyszenia ktorzy nie maja nawet pieniedzy na wyplaty. Gdzie tu te pozytywne #!$%@?? xD


@Perlo: Skoro wygrali dwa pierwsze mecze w niezłym stylu, gdy właścicielami byli wymienieni przez ciebie ,,sebiksy'' i mimo trzy miesięcznych opóźnień w wypłatach dalej trenowali, byli w dobrych humorach i dobrze grali, to tak jest duże prawdopodobieństwo, że dziś zagrają na ,,pozytywnym #!$%@?'' bo wciąż są
  • Odpowiedz
@borikossss: Ja to chce tylko normalnosci w lidze, zeby bylo placone, kluby bez dlugow, dobrze zarzadzane. SEbiksy tego nie gwarantuja niestety i to nie jest powazny wlasciciel klubu. A pilkarze co? Musza grac nawet po to zeby kiedys liczyc na transfer jak Wisla by padla. Nie moga tez specjalnie narzekac, bo kibole ich zniszcza potem... wiec bym sie w jakis hurraoptymizm nie pakowal.
  • Odpowiedz
@Perlo: Ale Ty myślisz, że tylko Wisła prowadzona przez kibiców zalega piłkarzom? Myślisz, że za Telefoniki (ostatnie lata)było lepiej. Naprawdę uważasz że w ekstraklasie wszystkie kluby płacą na czas? Powiem ci jedno. Jak taka Legia (niby potentat na naszym rynku) nie dostanie się do fazy LE to dopiero tam zaczną mieć zaległości. Wspomnisz moje słowa. Co do straszenia piłkarzy przez kiboli to się chyba za dużo wyborczej naczytałeś. Wielu chce przyjść
  • Odpowiedz
@borikossss: Ze im zalezy to nie watpie. Ze po czesci maja dobre intencje a nie tylko sie nachapac to tez. Ale tym ludziom na dluzsza mete brak zdolnosci bedzie. Zobacz ze nie potrafia znalezc konkretnych sponsorow dla WISLY. Nie dla termaliki, tylko dla wielkiej Wisly, zasluzonego klubu z KRAKOWA. Co do Legii to ona jest okrutnie zle zarzadzana, ale to temat na oddzielna dyskusje ;) I oczywiscie sa dlugi w innych
  • Odpowiedz
@Perlo: Ale zauważ jaki klimat był wokół Wisły po oddaniu jej przez Cupiała. Zawirowania w klubie przez Meresińskiego nieprzychylna prasa z każdej strony atak bo Misek rządzi na Wiśle. Nie sprzyjało to w pozyskaniu sponsorów, a mimo wszystko mają narazie LVbet na koszulce (poprzedni zarząd od 4 lat szukał takiego sponsora i wynajął nawet do tego firmę niemiecką za spora kasę) i ogrom podkrakowskich firm które może nie dają jakoś dużo
  • Odpowiedz
@borikossss: No spoko, mozliwe ze nie mam pelnego obrazu :) Jak jest jak mowisz to moze faktycznie idzie to w dobrym kierunku. Mnie tylko martwi ta niewyplacalnosc. A co do Lechii to od zawsze zle zarzadzany klub, wiecej pomocikuffff kupujmy xD To musi jebnac, pompowanie kasy w szrot nigdy jeszcze nie przynioslo efektow.
  • Odpowiedz