Wpis z mikrobloga

#gdansk #barniewice #portlotniczy #gdanskosowa Mireczki gdańskie pomocy, zakopałem się w polnej drodze autem, a raczej w blocie między barniewicami a portem lotniczym gdansk, za #!$%@? nie mogę ruszyć auta, jestem sam. Znacie jakąś pomoc drogowa czy coś? Jedna pomoc mi zaśpiewała 250 zł i nie zeszło i w dol. Mam tylko 200 zł a nie widzi mi się nocy w środku pola ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szlifierkakatowa: Czym się zakopałeś i jak mocno? Mam pod domem tylko małe auto z automatem i nie wiem czy Cię wyciągnę.
502 684 872 Całodobowa Laweta z ul. Wodnika (Osowa), mają parę kilometrów, może tam sprawdź.
  • Odpowiedz
  • 0
@legendazligi skrzyżowanie dróg polnych radiowa i kwiatowa, ja się zakopałem jadąc w stronę ul spadochroniarzy, widzę wzniesienie więc pewnie za nim już błota takiego nie ma, ale nie mogę na 100 powiedzieć. Może pchnięcie by coś pomogło ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@szlifierkakatowa: Podjechać mogę, zobaczymy co się wymyśli. Próbowałeś wrzucić jakąś deskę/dywaniki pod koła? Daj na pw lokalizację i numer telefonu, a ja sobie jakieś ciuchy robocze założę ;]
@legendazligi: Weź też jakąś flaszkę, jak we trzech utkniemy to przynajmniej noc przetrwamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz