Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zna ktoś jakiś portal albo forum, gdzie można znaleźć partnerke na wesele. A może jakaś mirabelka? Szukam kogoś w wieku ok 25 lat.
Raczej nie jestem typem tancerza i balangowicza. Zawsze raczej preferowałem sale gimnastyczną/siłownie niż alkoho. Potrzebuje kogoś z kim będę mógł pogadać, pożartować i może po odpowiedniej dawce % w moich żyłach, powygłupiać. Szukam kogoś, kto będzie potrafił się zachować!!! Wesele jest w okolicy Lublina więc raczej stamtąd szukam partnerki co by nie było kłopotu z logistyką. Sam obecnie siedze w stolycy.
Adonisem nie jestem, raczej takie 6,5 /10 bym powiedział. #tinder #badoo

P,S. Wesele jest w II połowie sierpnia.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 21
  • Odpowiedz
@mariusz-rostkowiak: Wez juz zejdz na ziemie czlowieku. Poszlysmy razem, bo stwierdzilysmy, ze nie ma sensu kogos ciagnac na sile. Ja nie rozumiem tego parcia na osobe towarzyszaca. Znam wielu facetow, ktorzy poszli sami na wese i bawili sie super. Ogarnij te teksty.
  • Odpowiedz
@YouMadeMe: Jak sięgam pamięcią do mojego wesela, to chyba 3 kumpli oraz mój młodszy brat przyszli bez osoby towarzyszącej. Również doliczam się 3 osób, które przyszły z osobą towarzyszącą, z którą nie były w stałym związku. Także nie widzę problemu z tym, żeby przyjść samemu...
  • Odpowiedz
@YouMadeMe: a ja raz poszedłem na wesele gdzie 2 facetów przyszło w parze i nie było dobrze bo inni kręcili niezłą beke za ich plecami, kolejny przykład że kobietom wiecej uchodzi
  • Odpowiedz
OP: > Znam wielu facetow, ktorzy poszli sami na wese i bawili sie super. Ogarnij te teksty.
@YouMadeMe: Jak napisałem, nie jestem typem balangowicza i w zasadzie tańczyć nie umiem, bez procentów nawet nie próbuje :).
@mateusza: . Pare lat temu też zdarzyło mi się być samemu i szczerze nie polecam dlatego nie chce powtarzać.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: sokytsinolop
  • Odpowiedz