Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co wy tam wiecie o przegrywie. Od urodzenia jestem no to skazany i nic tego nie zmieni, a już jestem prawie ćwierć wieku na tym świecie. Odstające uszy, wada wzroku, wada wymowy, krzywe zęby, czerwona pijacka morda, nawet beniz jest małych rozmiarów. To największe moje kompleksy. W szkole wiecznie wyśmiewany z moich wad. Całe życie sam, bo kto by chciał być z kimś takim. Chyba tylko z litości i to nie wiem. Nie mam przyjaciół, nikt do mnie nie pisze, a jedyne wiadomości jakie otrzymuję to od operatora sieci. Znam kilka osób z którymi mogę na żywo zamienić kilka zdań. Skończenie szkoły było dla mnie zbawieniem i zaznaniem chociaż trochę spokoju. Mieszkam z rodzicami w dziurze zabitej dechami. Przez całe swoje życie nie potrafili nawet wybudować własnego domu w cywilizowanym miejscu, gdzie w tamtych czasach ceny działek były dużo niższe. Najbardziej jednak żałuję dnia, kiedy się poznali. A najgorszą rzeczą było potem to, że zachciało im się gówniaka. Nigdy im tego nie wybaczę, że muszę chodzić po tym świecie. Nie zabiję się bo jestem zasranym tchórzem. Większość ludzi na moim miejscu już dawno by to zrobiła. Uważam, że powinno istnieć coś takiego jak w Sparcie, gdzie po urodzeniu słabe i niedołężne dzieci zostały zabijane. Nie byłoby teraz problemu z takimi ludźmi. Jedynie cieszę się, że nie przekażę swoich genów. Nie chciałbym, aby przeze mnie ktoś męczył się tak jak ja.
#przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: Drogi OPie, pewnie nie miałeś łatwego startu w życiu, ale są też ludzie, którzy mieli gorzej i wyszli na prostą.
Duża część problemów, które wymieniłeś prawdopodobnie jest do naprawienia. Masz czerwoną twarz - idź do lekarza, ustal przyczynę i zacznij to leczyć. Na braki "estetyczne", które odbierają Ci pewność siebie medycyna ma już sposoby. Owszem, pewnie będą potrzebne pieniądze, ale nie takie, których byś nie mógł zarobić. Nad wadą wymowy