Wpis z mikrobloga

@lyone: Ja zacząłem na początku, ale usunął mi się save, teraz wróciłem i się przemogłem do końca.
Trochę mnie wkurzało to, że misje to idź gdzieśtam-> zabij, idź w inne miejsce -> zabij.
  • Odpowiedz
@czikapu: smutny? Najgorsza gra w całej serii. Nudna, bez polotu. Praktycznie brak fabuły. Miasto #!$%@?ące, misje do dupy. Serio się męczyłem, żeby ukończyć Unity.
  • Odpowiedz
@RRybak: Aktualnie przerabiam Syndicate i trochę jest chyba zbyt sandboksowy jak dla mnie, bo nie wiem, co się dzieje XD
Jakaś sekwencja w pociągu, cośtam żeby kogoś zabić i do tego te gangi XD
  • Odpowiedz
@RRybak: A co powiesz o Syndicate i Black Flag? Właśnie w promocji stoi i zastanawiam się czy brać. Wiem, że Black Flag jest bardziej piracki niż assasinowy ale nie mam nic przeciwko. Do Syndicate mnie ciągnie ze względu na miasto i okres tylko pytanie czy jest ciekawe a nie nużące?
  • Odpowiedz
@Corpus: Black Flag jest fajną grą, ale coś pod piratów właśnie. Mimo wszystko bardzo mi się podobało pływanie statkiem i te przyśpiewki załogi xd
Poza tym łatwiej mi było czyścić skrzynki i ogólnie chyba po Syndicate przejdę BF.
Co do Syndicate to tak, jak pisałem, nie wiem co się dzieje. Misje są wszędzie i w sumie nie wiem, czy ja działam zgodnie z fabułą, czy robię jakieś zadania poboczne xD
  • Odpowiedz
@Corpus: Black Flag podoba mi się bardzo ze względu na pirackie wątki i bitwy morskie. Jest to fajna odskocznia od skakania po drewnianych chatach.
Syndicate ma może i powtarzalne misje, ale Londyn jest fajny. Są dwie postacie, można się bardziej lub mniej identyfikować, albo wybierać trochę inne style gry. Własne gangi na ulicy, mordobicia, rozbijanie się powozami. Dla mnie to był dość miły powrót po unity.
  • Odpowiedz
@RRybak: Evie jest spoko ()
O WŁAŚNIE POWOZY XD
NIE WIEM, KTO WYMYŚLIŁ TO, ŻE MOŻESZ NAPIEPRZAĆ KONIEM WE WSZYSTKO I KOŃ NIC OBIE Z TEGO NIE ROBI, ALE KOCHAM TE OSOBĘ XD
  • Odpowiedz
Nigdy nie grałem w wersje poniżej BF


@czikapu: No to musisz nadrobić poprzednie części (zwłaszcza AC 2), ewentualnie jedynkę możesz odpuścić, bo wg niektórych jest schematyczna, ale mi się podobała.
  • Odpowiedz