Wpis z mikrobloga

Dobra XD widzę, że po roku pasuje się przenieść, sorry @ZespolmBanku, ale odwalacie taką manianę z tymi regulaminami, że w głwie się nie mieśćie XD dobra żeby nie móc wybrać kasy w macierzystym bankomacie (poniżej 100) bo prowizja, kpina, ale dam radę, używam blika. Ale opłata za prowadzenie konta (>25) jeśli nie mamy 1k wpływów/msc, #!$%@? kpina! Tu już nie chodzi o mnie bo i tak mam konto "studenckie", ale wciągnałem rodziców w mBank bo akurat też zmieniali bank, a wyszło jak wyszło, trochę beka co pół roku nowe opłaty, regulaminy itp.

Dobra mireczki, jakiś prawilny bank?
- bzw nie chce
- ing miałem, nie chce
- pko mieli rodzicie przez lata, nie chce
- mbank (BK XD)

#banki #kiciochpyta #mbank
  • 10
@mozliwe jeżeli nowa zmiana tabeli opłat i prowizji spowodowała u Ciebie takie poruszenie, to spieszymy poinformować, że ta dotyczy obniżenia opłat :)
Jeżeli nie możesz spełnić warunku zasilania konta, polecamy Ci zmienić jego typ, na eKonto Standard - jest bezpłatne :) Pozdrawiamy,
 Zespół mBanku
@mozliwe: osobiście mam Pekao. Niby tylko macierzyste bankomaty są bezpłatne, 3 wypłaty w miesiącu z bankomatów innych banków za darmo (ale nie dotyczy to Euronetu czy innych sieci bankomatów ogólnie uniwersalnych). Nie wiem jak z opłatami, bo ja nie płacę nic (Eurokonto Mobilne), mam wpływy co miesiąc na konto. Minus - nie ma blika, ale jest peopay, można płacić via NFC z samej aplikacji, można płacić poprzez zeskanowanie QR kodów (na