Wpis z mikrobloga

#hbogo #netflix #firstworldproblems

Oglądanie serialu na Netflix:

1. Odpalasz aplikacje
2. Wybierasz serial
3. Jak chcesz, włączasz lektora. Chcesz napisy - włączasz napisy. Wszystko wymaga max 3 kliknięć.
4. Możesz wyłączyć tv w dowolnym momencie, aplikacja zapamięta gdzie skończyłeś.
5. Można przerywać i wznawiać subskrypcje w dowolnym momencie.
6. Ogólnie nie ma sie do czego przyczepić ( ͡ ͜ʖ ͡)

Hbo go
1. Odpalasz aplikacje
2. Wybierasz serial
3. Czekasz.
4. Po minucie wybierasz odcinek
5. Czekasz
6. Ogólnie cała aplikacja działa jak telefon za 1zl w abonamencie za 19,99
7. Za każdym #!$%@? razem włącza sie domyślnie lektor.
8. Przełączasz na napisy. Oczywiście #!$%@? czekasz.
9. Podczas zamulania aplikacji naciskasz przycisk "back" o jeden raz za duzo. Wroc do punktu 3.
10. Jest, masz w końcu napisy. Tylko jakimś cudem serial włączył sie od połowy. Przewijasz do poaczatku. Czekasz.
11. Co chwile buforowanie, sranie, sraczka i zatwardzenie w jednym.
12. Przy każdym zacięciu i odmuleniu pojawia sie menu odtwarzacza. Zasłania pół ekranu. I tak - napisy tez. Oglądaj se z lektorem #!$%@?.
13. Ogólny #!$%@?. Idź oglądać na cda bo na tym gownie sie nie da kuuuurwaaaaaa.

Trochę #pasta ale w moim przypadku to #truestory
  • 23
  • Odpowiedz
@Hershel: no to fajnie masz, ale w poniedziałek jak wyszedł nowy odcinek gry o tron to nie dało się w ogóle oglądać- co chwilę przycinka i buforowanie, jakość SD. Strona HBO na fejsie wygląda jak książka skarg i zażaleń :D
  • Odpowiedz
@dan3k no w premierę to trudno się dziwić, ciężko utrzymać kilkanaście milionów oglądających jednocześnie. Oglądam od 6 to jest już spokój
  • Odpowiedz
@Hershel: no ja odpalałem co mniej więcej godzinę od 18 żeby zobaczyć czy coś się polepsza i po 22 od biedy obejrzałem jak było... leżą i kwiczą te serwery przy premierze
  • Odpowiedz
Poza Grą o Tron trudno znaleźć coś ciekawego


@Golibroda: przecież tam jest cała masa dobrych seriali: Soprano, Mad Men, Gomorra, Twin Peaks, Westworld, Kompania Braci, Zakazane Imperium, True Detective, The Wire, Young Pope - mógłbym tak jeszcze długo, ale wybrałem tylko te doceniane i przez krytyków i przez widzów.

Tylko aplikacja faktycznie bardzo #!$%@?. W porównaniu z Netfliksem czy Showmaksem jest dramat.
  • Odpowiedz
@Hershel: premiera, nie premiera - na netflixie rzucili house of cards i jakoś nie miałem problemu z obejrzeniem. Poza tym to jest nie do pomyślenia żeby w platnej usłudze nie dalo sie normalnie obejrzeć odcinka, a na pirackich stronach już tak.
  • Odpowiedz
@Jarmuzyd: w porównaniu z hbo oferta netflixa faktycznie wypada gorzej. Jednak od strony technicznej to jest niebo a ziemia. Hbo mając taka konkurencje mogłoby sie lepiej postarać żeby chociaż trochę im dorównać.
  • Odpowiedz