Wpis z mikrobloga

Mireczki będzie kolejna #afera ( ͡º ͜ʖ͡º) była ostatnio SKODA teraz jest NC+. Mój brat podpisał kiedyś umowę na czas określony z NC+ dodatkowo kupił pakiet sportowy, po zakończeniu umowy poszedł przedłużyć umowę która miała na niego czekać w salonie, na miejscu okazało się że umowa nie jest gotowa, więc wrócił do domu, zauważył po paru dniach że sygnał cały czas jest i ma inne pakiety których nie zamawiał więc dzwoni do centrali i dowiedział się że "przecież Pan podpisał" i teraz co się okazało... kierowniczka salonu PODROBIŁA PODPIS by wysłać umowę do centrali w terminie, sprawa została zgłoszona na policje, trwało to kilka miesięcy, wzywali brata by przepisywał jakieś teksty dla grafologa. Dzisiaj miał zgłosić się do komendy, grafolog potwierdził że podpis nie należy do brata i jest podrobiony ( ͡ ͜ʖ ͡) szykuje się sprawa w sądzie. #oszukujo #afera #ncplus

K.....G - Mireczki będzie kolejna #afera ( ͡º ͜ʖ͡º) była ostatnio SKODA teraz jest NC...

źródło: comment_qrH5JiEW7U1uMz9GS4vTl4B04F3lTfYP.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KamDG: mjut na moje oczy, takie wpisy to najlepsza rozrywka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W celu udokumentowania sprawy jak i skondensowania inby prosi się o stworzenie znaleziska i aktualizację na bieżąco, dziękuję pan Mirek
  • Odpowiedz
@muak47: nie, to był program mający na celu wyrównywanie szans dzieciaków ze wsi. Nie wiem nawet czy to jeszcze jest bo liceum skończyłem dawno temu. W ramach tego programu mogłeś zrobić zakupy na rzeczy potrzebne do szkoły, za które potem zwracano kasę. Reasumując wydawałem 600 zł na rzeczy do szkoły i tyle mi zwracano.
  • Odpowiedz
chcesz być zawołany jak sprawa się dalej potoczy? zostaw plusa to zawołam


@KamDG: Kierowniczka jeżeli nie była karana to dostanie zawiasy i grzywnę. Umowa oczywiście zostanie rozwiązana czy też uznana za niezawartą i bratu wyłączą telewizję :)
Jak C+ będzie miał dobry humor, to może da bratu jakiś rabat albo gratisa. A jak nie to nie da.
Tak to mniej-więcej się skończy.
  • Odpowiedz
@dynamitri: ty słyszałeś co on mówi? ten człowiek jest chory psychicznie. przyznaje się do rzeczy, po czym zmienia wersje zdarzeń. a no i katarska telewizja > ipn, bo skonfrontowanie się z faktami jest za trudne
  • Odpowiedz